Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Star Trek: PBF PL PBF - Podporucznik Rheinhard

PBF - Podporucznik Rheinhard

Viewing 10 posts - 196 through 205 (of 205 total)
  • Author
    Participant

Wolf spojrzał na chronometr poczym odrzekł- Szybko się pan uwinął, proszę jeszcze tylko podłączyć sterowanie pod konsoletę nawigacyjną na mostku, nie widzę przeszkód aby pana nie było z nami, jak pan skończy proszę do nas dołączyć.Kadet przytaknął a następnie rozłączył się. Wolf udał się do łazienki opłukać twarz poczym udał się na mostek.

Zeal
    Participant

Kiedy wchodzisz na mostek widzisz, że wszyscy zajmują się nadal analizą danych. Kadet, któremu zleciłeś budowę robota stoi do Ciebie plecami, wystukując coś na konsoli. Obok niego zauważasz pierwszego.- ... będzie działać? - słyszysz pytanie Hanka.- Testy mówią, że tak - odpowiada kadet. - Ale pewności nie będziemy mieli, dopóki nie poślemy jej na misję. - Przydałby się nam ktoś taki, jak komandor Data - wzdycha pierwszy.

Wolf
    Participant

- Tak, masz całkowicie rację - rzuciłem wchodzą na mostek, pierwszy spojrzał się w moją stronę, uśmiechnął poczym zwrócił wzrok na główny ekran - zatem zaczynamy - spytał- Jak tylko kadet wyrazi gotowość, tak, jak najszybciej - Wolf podszedł do swojego fotela, poprawił mundur poczym usiadł.Po kilku chwilach kadet kiwnał głową że wszystko w porządku i mogą zaczynać, - Proszę stanąć przy konsoli taktycznej będzie pan monitorował pracę sondy - Wolf wskazał kadetowi panel po jego prawej stronie- Oczywiście, robot uruchomiony, wszystkie systemy sprawne, sensory pracują normalnie- Kapitan do kontroli transportu, transport robota w środkowe warstwy atmosfery.

Zeal
    Participant

- Tak jest - dobiega z komunikatora. Po kilku sekundach kadet odzywa się:- Sonda jest już w atmosferze. Wszystkie systemy pracują normalnie. Brak przekłamań w odczytach sensorów. Zaczynam obniżać lot... - wystukał kilka poleceń. - Czy chce pan widzieć na ekranie obraz z sondy?

Wolf
    Participant

- Tak , przedziel ekran na dwie części, lewa strona obraz, prawa położenie, skieruj ją na wrak

Zeal
    Participant

- Tak jest - odpowiada kadet. Po chwili ekran ulega podziałowi.Na części odpowiedzialnej za obraz z sondy widzisz zbliżającą sie powierzchnię planety. W końcu sonda zatrzymuje się w powietrzu - dwa metry nad miejscem, gdzie spoczywa wrak.Na pierwszy rzut oka nie ma tutaj nic podejrzanego. Wygląda to po prostu jak porośnięte trawą wzniesienie terenu. Żadnego metalu, żadnych wystających części...Kadet zaczyna manipulować sondą, która powoli przesuwa się nad wzniesieniem. W pewnej chwili kadet zatrzymuje robota.Na kamerze widać prowadzący pod ziemię otwór. Jest idealnie okrągły. Jego średnica wynosi pół metra.

Wolf
    Participant

- Ciekawe, ciekawe, czy sonda zmieści się w tym otworze - spytałem kadeta

Zeal
    Participant

Kadet kiwa głową.- Będzie ciasno... Nie mam więcej niż siedem milimetrów luzu z każdej strony... Ale to będzie możliwe - odpowiada z namysłem.Nachyla się nad konsolą. Widzisz, że otwór na ekranie przybliża się. W pewnej chwili z głośników, odbierających z sondy sygnał audio, dobiega przenikliwy pisk. Cichnie zaraz.- Przepraszam za ten hałas - mówi kadet. - Przytarłem sondą...Niewielki obiekt badawczy zagłębia się w obcym kadłubie.

Wolf
    Participant

Z niecierpliwością śledziłem poczynania kadeta, trcohę irytowało mnie sposób w jaki kadet zarysowuje lakier na sondzie, gdyby nie niezbyt przyjazne okoliczności sam bym tam wlazł byle jak najszybciej dowiedzieć z czym mi się przyszło zmierzyć. Lekko zdenerwowane spojrzenie powinno wymóc na kadecie wiekszą ostrożność, sokor jesteśmy tak blisko nie mam zamiaru stracić sondy tylko dlatego że ręka mu się omskła i kawał żelastwa porządnie by przeszorował po bokach otworu.- Cierpliwość i precyzja to dobra cecha, należy ją doskonalić a w przyszłości przyniesie ona korzyści - rzuciłem do kadeta

Kronos
    Participant

Admiralicja PBF

Temat zamknięty na życzenie gracza lub MG. W przypadku chęci dalszej kontynuacji przygód w tym temacie zostanie on ponownie otwarty. Do tego czasu spełnia rolę archiwum przygód PBF.

Viewing 10 posts - 196 through 205 (of 205 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram