Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Star Trek: PBF PL PBF - Lagh Ri'Rihir

PBF - Lagh Ri'Rihir

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 102 total)
  • Author
    Participant

- Dla Sogh'a Risw powiadasz - mina mu się znacznie polepszyła, przekręcił się w swoim fotelu na drugą stronę poczym kontynuował lekko niezrozumiałą wypowiedź - jak go znajdziesz to powiedz mu żeby ruszył tu ten tłusty zad i raczył zacząć wykonywać swoje obowiązki, bo jak narazie ja robię wszystko za niego z widocznym skutkiem - Klingon nagle schylił się pod stół poczym dobiegł stamtąd głośny harkot oraz odgłos wymiocin uderzających o posadzkę, gdy podniósł spowrotem głowę uderzył nią o blat rozłączając rozmowę.

Riri
    Participant

Lagh patrzyl na ekran lekko zdumiony, lekko zgorszony.- Kadecie A'Kra... prosze zlokalizowac biuro Sogh'a Risw... i jego kwatere. Przeskanowac obie w poszukiwaniu istot zywych . Kadet Gar'ban dolaczy do naszego mini away teamu... bierzemy lekka bron, ustaic na ogluszanie. -Tak jest. - I namiezcie jego komunikator - kapitan wstal i zaja sie przygotowaniem do wyruszenia. Obok drugi oficer wzywal wlasnie jkdeta Gar'ban na mostek.Kapitan sprawdzil i przestawil disruptor. Po chwili cala trojka gotowa czekiwala na raport ze skanowania powierzchni.r1

Wolf
    Participant

A'Kra uwinął się szybko z robotą, biuro i kwatera Sogh'a Risw okazały się być puste.

Riri
    Participant

- Kwatery i biuro sa puste - Pierwszy oficer skakal dlonmi po konsolinie ma nikogo nawet straznikow. - szlag... namierz jego komunikator, sprobuj go wywolywac i namierzaj. Jak top nic nie da namierz wszystkie komunikatory i zidentyfikuj wlascicieli. TO mala koloia, nie ma tu wielu wojskowych. Zreszta pomorzemy ci. - Kapitan z drugim oficerem staneli pzed konsolami i zaczeli analizowac dana i badac sygnaly....r1

Wolf
    Participant

Kilkanaście minut później po przebadaniu około kilku setek osób, Riswa jak nie było tak nie ma, jakby zapadł się pod ziemię chyba że są to celowe działania tak aby nie być odnalezionym przez nikogo.

Riri
    Participant

- Nie ma go. - Pierwszy oficer z furia uderzyl w konsole- Spokoj. Poszukamy go sami. - Kapitan wstal i zebral swoj mini away team- Transport do jego kwatery....r1

Wolf
    Participant

Pomieszczenie do którego zostaliście przetransportowani wygląda jak chlew, wszędzie walają się ubrania i szmaty przesiąknięte krwią i potem, butelki wszelkiej masci walały się pomiędzy nimi. Poza nimi w pomieszczeniu nie znajdowało się nic co by nie napawało was obrzydzeniem. Na panelu jedna z ikon migała co przykuło twoją uwagę.

Riri
    Participant

-Co za chlew. - Wstrzasnal sie z obrzydzeniem- i to ma byc kwatera oficera Imperium... kadecie Gar'ban, nagraj to... Drugi, przeanalizuj czyja to krew. - Lyranin wydal rozkazy sam zas zaitrygowany podszedl do konsoli.

Wolf
    Participant

Drugi szybko przeskanował strzępy ubrań z zaschniętą krwią na nich, poczym stwierdził - To jest jego krew, stara zaschła koło 10 dni temu, jeśli uwzględnić chłód panujący w pomieszczeniu - fakt do ciepłych ono nie należy dodatkowo mimo niezbyt przyjemnego odczucia na panelu osadził się lekki szron w rogach ekranu co dobitnie pokazuje panujące tu warunki. Gdy podszedłeś do konsoli i spróbowałeś odtworzyć wiadomości, standardowe procedury zawiodły, dopiero po potraktowaniu panelu siła wiadomość odpaliła. Na ekranie pojawił się śnieżacy obraz poprzerywany krótkimi chwilami w których daje się rozpoznać kobiecą twarz, klingonka, mówi ona coś ale dzwięk jest tak mocno zanieczyszczony szumami że nie daje się rozpoznać ani jednego słowa.

Riri
    Participant

Drugi, sprobuj zgrac to i przeslac na poklad. - Lyranin klepnal komunikator.-A'Kra, przesylamy na gore wiadomosc. Potraktuj to komputerem i przeanalizuj. Chce wiedziec o co wniej chodzi... - Skonczyl i ponownie rozejtzal sie po pokoju. Po krotkim namysle sprobowal przejrzec reszte wiadomosci.r1

Wolf
    Participant

Po kilku bardzo długich minutach siedzenia w tym zatęchłym miejscu, kadet z okrętu odezwał się- Wiadomość przefiltrowana, obraz i dzwięk są w miarę dobrej jakości, przesyłam na panelChwilę później na ekranie pojawiła się twarz młodej klingonki, na twarzy miała lekki grymas, widocznie cierpiała z jakiegoś powodu" Spotkajmy się w umówionym miejscu, będę czekała koło hangaru, pamietaj o zasadach bezpieczeństwa, możliwe że jesteśmy śledzeni "

Riri
    Participant

Kapitan wysluchal wiadomosci. - A'Kra, przenies nas do jego biura.I sprobuj ja zidentyfikowac. Jak stara jest ta wiadomosc? Mini away team zebral sie w miejscu oczekujac na transport. kapitan czekal zas na odpowiedzi.r1

Wolf
    Participant

- To dziwne - kadet przez chwilę manipulował przy konsoli poczym ponownie połaczył się z grópą wypadową - ta wiadomość nie ma znacznika czasu, ktoś się bardzo postarał i go usunął, zaś co do kobiety to komputer nie posiada jej zdjęcia w bazie danych, kolejne cudowne zniknięcie - komentarz kadeta był aż nazbyt dosadny.Po chwili away team zgodnie pleceniem kapiatan została przetransportowana do biura Sogh'a Risw. Zaskoczyła ich tam obecność kilngona siedzącego w fotelu, o ile kawał metalu mozna nazwać czymkolwiek tylko nie siedzeniem, z wymierzonym w nich ręcznym disruptorem. Dodać tylko można iż wygląd biura nie odstawał zbytnio od wyglądu pomieszczenia w którym nie tak dawno byliście.

Riri
    Participant

Widzac wymiezony w siebie disruptor ochrona kapiana zaczela siegac po bron. Lyranin jednak powstrzymal ich ruchem reki.-Witam ponownie. Jstem Lagh Ri'Rihir i mam zadanie znalezc Sogh'a Riswa. Mam nadzieje ze to - Kapitan zrobil przerwe i wskazal wzrokiem na disruptor to tylko male nieporozumienie. Nie chcialbym popsuc ogolnego wrazenia. Pozatym nas jest trzech.. Zabijesz maksymalnie jednego z nas zanim pozostalka dwojka nie rozniesie cie na strzepy. Bylismy juz w chlewie...znaczy sie w kwaterach Sogha... ale go nie ma... moze orientujesz sie co jest grane?r1

Wolf
    Participant

- Miło że chce mnie pan wyręczyć, ale najpierw powinnien pan pojawić się w moim biurze a dopiero prowadzić swoje małe poszukiwania, nie lubie jak ktoś węszy na moim podwórku bez mojej zgody. A zatem co pana tu sprowadza, gdyby pan miał ciut więcej doświadczenia na pewno by pan dostrzegł drobne modyfikacje jakim został poddany mój disruptor, jeden strzał, trzy trupy zamiast jednego jak pan zdążył zasugerować i bynajmniej moja osoba nie znalazłaby się wśród tych trzech. Zatem jeśli dowództwo cię tu przysłało Risw nieźle nabroił, a najlepsze jest to że ja o niczym nie wiem, ciekawe, nadwyraz ciekawe - grubas zaczał się śmiać, schował disruptor do kabury przypiętej do pasa - rób co chcesz ale o większej demolce najpierw mnie uprzedź albo będę bardzo nie miły - twarz klingon nagle zmieniła wyraz na pełną złości i gniewu.

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 102 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram