Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Star Trek: PBF PL PBF - kupiec De Soto

PBF - kupiec De Soto

Viewing 8 posts - 76 through 83 (of 83 total)
  • Author
    Participant

-Żółty alarm. Kurs zbliżeniowy. - rozkazałem spokojnie, wypadało to sprawdzić. Jeżeli byłby to jakiś wrak, to można sobie dorobić na boku.

Pitmistrz
    Participant

Okręt zaczął się zbliżać do źródła duranium a 20 min operacyjny powiedział - Kapitanie jesteśmy w zasięgu czujników wizualnych - a po chwili na ekranie pojawił się wrak federacyjnego Obertha miał sporo dziur w poszyciu i ogólnie wyglądał strasznie.

Hemrod
    Participant

-Przeprowadzić skan. Ślady życia? Przygotować ekipę szabrowniczo - ratowniczą - rozkazałem przypatrując się okrętowi.

Pitmistrz
    Participant

Szybki sak powiedział ci że na pokładzie nie ma żadnych śladów życia i sygnatur energetycznych okręt był kompletnie martwy.Po 10 minutach w pokoju transportera czekała grupa 6 osób w skafandrach środowiskowych z pierwszym na czele.

Hemrod
    Participant

-Impuls-

Pitmistrz
    Participant

Już po chwili zaczęły napływać pierwsze meldunki grupa przeniosła się na mostek - Kapitanie o dziwo mostek jest w całkiem dobrym stanie jak na razie znaleźliśmy 3 trupy wszyscy to ludzie spróbuje przejrzeć dziennik okrętu może dowiem się co ich spotkało. -

Hemrod
    Participant

-Czekam na raport - odpowiedziałem spokojnie i usiadłem z powrotem w fotelu.

Pitmistrz
    Participant

Po 30 min zgłosił się Po - Kapitanie wygląda że to ten Oberth który zaginął na Badlands jeszcze przed wojną z Dominium federacja wyznaczyła nawet nagrodę za znalezienie tego okrętu wyraźnie im na nim zależało, co do znalezisk wysyłam listę prosił bym także o więcej ludzi.Po chwili na twojej konsoli pojawiła się lista.- 7 Fazeruw ręcznych.- 1 Karabin fazerowy- kilka apteczek ze sprzętem medycznym - Dziennik pierwszego oficera i kilku innych załogantów.- Obraz- Butelka alkoholu- 4 Ciała

Viewing 8 posts - 76 through 83 (of 83 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram