Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Star Trek: PBF PL PBF - kupiec De Soto

PBF - kupiec De Soto

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 83 total)
  • Author
    Participant

Kiwnąłem głową i popatrzyłem na szefa ochrony -Niech pan wyśle swoich ludzi i przetrząśnie pokład. Może to ta zabawka Oriończyków robi problemy, ale wolę mieć pewność -

Pitmistrz
    Participant

Po gruntownych poszukiwaniach ochrona zameldowała że okręt jest czysty kiedy wreszcie ruszyliście okazało się że zmarnowaliście nie całą godzinę.

Hemrod
    Participant

Okręt powrócił do swojego wcześniejszego tempa, życie mijało spokojnie. Od incydentu z deflektorem, nie wydarzyło się nic ciekawego. Trochę mnie korciło co przewożę w tej paczce, ale w tym fachu nie wytrwałbym 5 minut, gdybym zadawał takie pytania lub zaglądał do środka. Czasami lepiej było nie wiedzieć, zresztą 62 zasada zaboru mówiła: Im większe ryzyko, tym większy zysk. Może i Ferengi mylili się w parunastu przypadkach, nie można było odmówić im pewnej mądrości w tych zasadach. W końcu po paru dniach, licznych zmianach, okręt dotarł do systemu. Zasiadłem w swoim miejscu-Skan, powinny być tutaj stacje. Nawiązać z nimi kontakt -

Pitmistrz
    Participant

Po chwili na ekranie ukazała się nie wielka stacja ewidentnie produkcji Cardassaińskiej a także 3 doki 2 małe i jeden większy do tego było tam jeszcze około 20 platform obronnych różnego typu i 2 galory jeden przy stacji a drugi w doku.Stacja natychmiast was wywołała na ekranie pokazał się stary Cardassianin i warknął - Czego tu?

Hemrod
    Participant

Uśmiechnąłem się szeroko -Zdaje się, że mamy wspólnego znajomego ... nazywa się "Tinky". Mam od niego jakąś przesyłkę, oraz polecił to miejsce jako dobre do naprawy okrętu i wprowadzenia pewnych delikatnych modyfikacji ... -

Pitmistrz
    Participant

- Ta znam tego kolesia wleć do któregoś z doków i przenieś się na stacje razem z paczką oraz lista napraw i modyfikacji które chcesz wykonać - po czym rozłączył się a PO powiedział tak aby inni nie słyszeli - Kapitanie lepiej nie chwalić się naszym urządzeniem maskującym Romulanom może się to nie spodobać.

Hemrod
    Participant

-Skierujcie się do doku, a do pokoju transportera nr. 1 przynieście paczkę. Wezwijcie też szefa z listą napraw, które musimy tutaj wykonać ... chcę przywrócić okręt do pełnej sprawności i może dodać mu pazurki. Pierwszy okręt jest twój, ja się spotkam z szefem tej placówki ...-

Pitmistrz
    Participant

W sali transportera czekał już na ciebie juz Klingon z nie wielką paczką i paddem kiedy ci je podawał powiedział - Nie wiedziałem jakie modyfikacje chcesz zrobić przyjacielu więc wymieniłem możliwe modyfikacje uzbrojenia i kilku innych rzeczy a co do napraw to umieściłem tutaj wszystko od głównego disruptora po skrzypiący fotel w Ambulatorium pominąłem tylko urządzenie maskujące.

Hemrod
    Participant

-Świetnie Kragh - zwróciłem się do głównego mechanika i klepnąłem go w ramię -Dobra robota, jestem pewien że twoi ludzie poradzą sobie z naprawą jego, to będzie nasz as w rękawie - Wziąłem paczkę i listę napraw i stanął na transporterze -Impuls! -

Pitmistrz
    Participant

Po chwili pojawiłeś się na wieży była prawie identyczna z tą która poznałeś na stacjach klasy nor ale trochę mniejsza młody Cardasianin widząc cię powiedział tylko - Szef czeka w gabinecie.

Hemrod
    Participant

Skinąłem głową i uśmiechnąłem się lekko wchodząc do gabinetu Cardassianina -Dostawa ... cokolwiek to jest - powiedziałem pokazując mu paczkę

Pitmistrz
    Participant

- A tak proszę siadać - powiedział biorąc od ciebie paczkę sprawnie ją stworzył i na jego twarzy zagościł szeroki uśmiech, w środku znajdowała się nie wielka skrzyneczka z napisami w nie znanym ci języku a Cardassianin bez zaglądania schował ją pod biurko po czym zwrócił się do ciebie - A więc w czym mogę pomóc.

Hemrod
    Participant

Podałem mu wydruk z potrzebnymi naprawami i modyfikacjami -Ile by to kosztowało? -

Pitmistrz
    Participant

Cardassianin szybko przeleciał po liście po czym sprawdził coś w panelu wmontowanym w biurko po czym powiedział - To zależy jak bardzo się panu śpieszy.

Hemrod
    Participant

-Powiedzmy, że średnio. Parę dni mógłbym tutaj zostać - na liście oprócz napraw znajdowały się systemy do modyfikacji: przede wszystkim wzmocnienie osłon i niewielkie wzmocnienie, niektórych broni ... w rozsądnej cenie. Oczywiście schowki, których nie można wykryć podczas inspekcji znajdowały się na wysokim miejscu.

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 83 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram