Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Star Trek: PBF PL PBF - kupiec De Soto

PBF - kupiec De Soto

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 83 total)
  • Author
    Participant

Po jakiejś godzinie połączył się z tobą PO - Kapitanie właśnie wszedłem na pokład i melduje ze jestem gotowy do służby mam także pytanie cy przyjął pan do załogi Oriończykuw bo właśnie spodkałem 2 na pokładzie 4.

Hemrod
    Participant

-Jasna cholera ... - powiedziałem głośno -Nie! Z Oriończykami mam na pieńku - popatrzyłem na załogę mostka -Dajcie alarm! Sprawdźcie kto już jest na pokładzie i odnajdźcie mi tych Oriończyków, przenieście ich do celi, będę chciał odbyć z nimi pogawędkę -

Pitmistrz
    Participant

Na okręcie rozległ się sygnał alarmu o intruzach ale po 30 min okazało się że nie ma już ich na pokładzie za to na pokładzie 4 w kontroli deflektora znaleziono dziwne urządzenia.

Hemrod
    Participant

-To może być jakaś bomba, albo nadajnik. Niech ktoś to sprawdzi i najwyżej wyrzuci, albo podrzuci to transporterem na ich okręt -

Pitmistrz
    Participant

Skany urządzenia wykazały że nie jest to ani bomba ani nadajnik okazało się to być jakiegoś typu urządzeniem do przechowywania danych niestety pamięć była pusta.

Hemrod
    Participant

Kazałem je wywalić przez śluzę i czekałem na potwierdzenie przybycia reszty załogi. Wtedy będzie można w końcu opuścić tą stację.

Pitmistrz
    Participant

Po 35 min cała załoga była już na pokładzie a kwatermistrz przysłał ci raport o tym że trzeba jak najszybciej uzupełnić zapasy jako że na okręcie nie było prawie niczego a zapas materii w replikatorach wynosił 23%.

Hemrod
    Participant

-Naprawami zajmiemy się po przybyciu na miejsce. Odłączamy się od stacji. Wprowadźcie kurs na sektor 001, potem zmienić na koordynaty - po tych słowach powiedziałem koordynaty podane mi przez kumpla.

Pitmistrz
    Participant

Sternik wprowadził kurs po czym powiedział - Kapitanie przy warp 5 dotrzemy tam za 11 dni i 23 godziny.

Hemrod
    Participant

Połączyłem się jeszcze z IHF nakazując natychmiastowe przeniesienie zapasów, które będę potrzebował na tą podróż. Zapłaciłem i z tym towarem na pokładzie ruszyłem do systemu. Podstawowymi naprawami załoga miała zając się już teraz.

Pitmistrz
    Participant

Maszynownia poinformowała cię że w przeciągu 2 dni powinniście spokojnie osiągnąć warp 7 co znacznie skrócić podróż.

Hemrod
    Participant

Czas na okręcie mijał powoli. To ćwiczenia, to praca to czytanie raportów. Po dwóch dniach udało się maszynowi choć trochę naprawić napęd warp. Przyspieszyliśmy do warp 7. Podróż nadal przebiegała spokojnie ...

Pitmistrz
    Participant

3 dnia podróży siedziałeś na mostku i czytałeś raport o naprawie części czynników wewnętrznych kiedy nagle okrętem szarpnęło tak że wypadłeś z fotela kiedy się podnosiłeś okrętem ponownie nuciło a po chwili koziołkując wypadł z warp operacyjny zameldował gramoląc się z ziemi - Kapitanie deflektor się wyłączył wypadliśmy z warp mamy 2 spore wyrywa poszyciu 4 rannych jeden ciężko.

Hemrod
    Participant

-Wysłać ekipy naprawcze! Skan przestrzeni, sprawdzić dlaczego deflektor się wyłączył. To mógł być sabotaż - "albo obcy okręt" dodałem po chwili w myślach.

Pitmistrz
    Participant

- Ekipy naprawcze wysłane - powiedzial pierwszy a operacyjny powiedział ze zdziwieniem z głosie - Kapitanie całe oprogramowane deflektora zostało wymazane to definitywnie sabotaż za jakieś 20 min będziemy gotowi do drogi tyle zajmie mi wgranie oprogramowania.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 83 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram