Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Star Trek: PBF PL PBF - kapitan Qumos

PBF - kapitan Qumos

Viewing 10 posts - 2,266 through 2,275 (of 2,275 total)
  • Author
    Posts
  • Pitmistrz
    Participant
    #116563

    - Kapitanie Qumos - poprawiłem go schodząc z transportera - A więc prowadź - mówiąc to wcisnąłem mu do ręki kieliszek po drinku który właśnie opróżniłem złapałem Istalę i Boreeę za talie i ruszyłem ku wyjściu.

    I. Thorne
    Participant
    #116578

    Yridianin na szczęście nie miał oczu z tyłu głowy, więc prowadził prawie poprawnie.Od razu poznałeś, że jesteś na pokładzie Maraudera klasy D'Kora. Znałeś rozkład pokładów prawie na pamięć i poznałeś, że nie dostałeś kajuty na najlepszym pokładzie. Na szczęście pokój był porządnie wyposażony, szczególnie w wielkie łoże.- Bagaże zostaną za chwilę dostarczone. - Mizarank głośno przełknął ślinę. - Czy mogę jeszcze w czymś pomóc?

    Pitmistrz
    Participant
    #116621

    Owszem - odpowiedziałem rozglądając się po kajucie - przydała by się osobna kwatera dla młodej, gdzieś blisko - kiedy skończyłem wręczyłem mu dwa paski latinum wyciągnięte nie wiadomo skąd.

    I. Thorne
    Participant
    #116626

    - Ale... Ależ oczywiście. - odparł Yridianin.W ciągu 10 minut otrzymałeś informację, że Borea otrzymała skromną kwaterę jakieś 15 metrów od twojej.

    Pitmistrz
    Participant
    #116629

    Natychmiast udałem się na inspekcje owej kwatery z młodą u boku.

    I. Thorne
    Participant
    #116697

    Kajuta była skromnie urządzona: jednoosobowe łóżko, szafa wpuszczona w ścianę, stolik, dwa fotele... Łazienka też niczym się nie wyróżniała, nawet wanny nie było, tylko prysznic soniczny.Jednak zdziwiłeś się, że tak mało ważne pomieszczenie miało porządne zamek w drzwiach, bez hasła i skanu DNA tylko ktos posiadający porządny ładunek wybuchowy lub plazmowy palnik mógł myśleć o dostaniu się do środka.

    Pitmistrz
    Participant
    #116766

    Zmierzyłem kajutę krytycznym wzrokiem, sprawdziłem szafę, miękkość łóżka i wszystko inne co mi przyszło na myśl.Kiedy skończyłem usiadłem w jednym z foteli i zapytałem młodej czy ta klitka jej wystarczy.

    I. Thorne
    Participant
    #116903

    - Wystarczy, żeby tu był taki sam dostęp do informacji jak miałam wcześniej. Inne rzeczy są mało ważne...

    Pitmistrz
    Participant
    #117075

    - Nie sądzę aby stanowiło to problem ale jak by były jakieś problemy daj znać.A tak w ogóle to po z tym wypracowaniem rób co chcesz wakacje. - uśmiechnąłem się sam do siebie i udałem się w drogę powrotną do własnej kwatery aby ją ochrzcić z użyciem Istali.

    I. Thorne
    Participant
    #117179

    Łóżko nie było tak wygodne jak twoje, ale Istala sprawiła, że nie zwracałeś zbytnio na to uwagi...Tymczasem konwój wyruszył ku breeńskiemu terytorium. Był dobrze chroniony, toteż nie bezpieczeństwo ataku było dość małe. Zresztą w te obszary grupy uderzeniowe Sojuszu z lustrzanego wszechświata rzadko docierały.[2 dni wolnego]

Viewing 10 posts - 2,266 through 2,275 (of 2,275 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram