Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Star Trek: PBF PL PBF - kapitan Kres

PBF - kapitan Kres

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 152 total)
  • Author
    Posts
  • Hemrod
    Participant
    #56840

    Konsola działała jakoś dziwnie, miałeś problemy z odczytaniem szczegółów. Wszystko było bardzo zamazane. -Wszystko w porządku DaiMonie? - popatrzyłeś na człowieka o długich czarnych włosach siedzącego na miejscu pierwszego oficera -Nie wygląda pan najlepiej -

    Pitmistrz
    Participant
    #56841

    - Dziwnie się czuje chyba udam się do ambulatorium przejmujesz mostek - powiedziałem po czym wyszedłem z mostka a w turbowindzie powiedziałem - Ambulatorium - jednocześnie pytając komputer o date.

    Hemrod
    Participant
    #56909

    Gdy wszedłeś do turbowindy zachwiałeś się i straciłeś przytomność. Obudziłeś się leżąc w ambulatorium, podszedł do ciebie lekarz i przystawił hiposprej do skóry-Teraz powinno być już wszystko w porządku. Witamy wśród żywych - powiedział spokojnym nie zdradzającym żadnych emocji tonie głosu.

    Pitmistrz
    Participant
    #56924

    - Co się stało - zapytałem mrużąc oczy aby lepiej widzieć medyka.

    Hemrod
    Participant
    #57014

    -Mocno nami zatrzęsło, musiał pan spaść z krzesła. Miał pan liczne złamania i wstrząśnienie mózgu. Na szczęście udało mi się wszystko załatać. Powinien pan spędzić dzisiejszą noc w ambulatorium. Powinno być wszystko w porządku-

    Pitmistrz
    Participant
    #57016

    - Ile czasu byłem nieprzytomny jaką mamy datę?

    Hemrod
    Participant
    #57162

    -Jest 23 Listopada 2380 roku czasu ziemskiego ... był pan nieprzytomny godzinę. Jesteśmy na kursie powrotnym do konwoju - odpowiedział lekarz spokojnym głosem

    Pitmistrz
    Participant
    #57172

    - Dobrze będę w swojej kwaterze gdyby mnie ktoś szukał - odpowiedziałem i wyszedłem z ambulatorium.Kiedy dotarłem na miejsce wypytałem komputer gdzie jestem i co się działo aby sprawdzić czy są jakieś nieścisłości z tym co pamiętam.

    Hemrod
    Participant
    #57194

    Komputer opowiedział, że jesteś na FAS Evil, który odniósł pewne obrażenia w wyniku wybuchu FAS Klee po starciu z piratami. Obecnie znajdowaliście się jakieś 4 godziny za konwojem ...

    Pitmistrz
    Participant
    #57215

    Ucieszony że wszystko co wydażyło się na mostku było tylko wytworem mojej wyobraźni skierowałem się tam kiedy wszedłem na mostek powiedziełem - Raporty jak wyszliścy z tego stacia?

    Hemrod
    Participant
    #57247

    -Okręt dostał drobnych uszkodzeń, ale już wszystko naprawione. Było parę złamań, trochę stłuczeń, kilka wstrząśnień mózgu i niestety jedna ofiara śmiertelna, jeden z inżynierów wypadł z przejścia nad maszynownią i skręcił sobie kark ... - powiedział Pierwszy ustępując tobie miejsca na fotelu.

    Pitmistrz
    Participant
    #57361

    - Zrozumiałem - odpowiedziałem z niezbyt zachwyconą miną stracić członka załogi w czasie tak mało znaczącej potyczki.Pozostało czekać aż dogonimy konwój.

    Hemrod
    Participant
    #57376

    W końcu doszliście do konwoju. Dowódca poprosił o raport ...

    Pitmistrz
    Participant
    #57383

    Bez zwłoki wysłałem mu go.

    Hemrod
    Participant
    #57542

    Raport został przyjęty, mogliście teraz kontynuować lot w stronę ziemi. Miało to wam zająć jeszcze 2 i pół dnia.

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 152 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram