Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Star Trek: PBF PL PBF - Glinn Netbek

PBF - Glinn Netbek

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 492 total)
  • Author
    Posts
  • Hemrod
    Participant
    #50880

    Weszliście razem do turbowindy, a już po chwili byliście w maszynowni. Pomieszczenie było duże. Zauważyłeś liczne włączone konsole, poza tym w środku było pusto. Lekarka zaznaczała coś w swoim paddzie mrucząc pod nosem.

    Pitmistrz
    Participant
    #50882

    - Mogę zapytać po co to - powiedziałem patrząc na padd w jej dłoni - chyba nie pamiętnik?

    Hemrod
    Participant
    #50884

    -Nie. To mapa. Zapisuję pozycję poszczególnych konsol, żebym mogła je znaleźć gdyby wysiadło oświetlenie- odpowiedziała spokojnie. -To gdzie dalej?- zapytała patrząc na ciebie

    Pitmistrz
    Participant
    #50891

    - Nie wiem czy przyda się pani taka mapa raczej będzie pani biegać z apteczką a nie zajmować się konsolami ale proszę - powiedziałem uśmiechają się - może obejrzymy rdzeń jest pewnie nie aktywny ale i tak warto - powiedziałem prowadząc ją w głąb maszynowni zapisując w pamięci aby ograniczyć lekarce prawa do korzystania z konsoli w maszynowni ta jej mapa coś mi się nie podobała.

    Hemrod
    Participant
    #50894

    Rdzeń był wysoki i niknął gdzieś w ciemności. Oczywiście był dezaktywowany. Lekarka popatrzyła na to-Rdzeń jak rdzeń. W akademii pokazywano je nam. Za to ciekawe są wypadki z nim związane, wie pan jak trudno je leczyć?- Po chwili pani doktor zaczęła ci opowiadać o oparzeniach od plazmy, albo w wyniku wybuchu w maszynowni ... opisy były tak obrazowe, że aż zrobiło ci się niedobrze. Co dziwnego Kel mówiła o tym z niewyobrażalną pasją.

    Pitmistrz
    Participant
    #50896

    - Dziękuję za lekcję ale z medycyny jestem raczej cienki może kiedyś wpadnę do ambulatorium na wykład - przerwałem jej uprzejmie - teraz może zwiedzimy ogród hydroponiczny tam raczej nie zdarzają się żadne wypadki - powiedziałem prowadząc ją do turbowindy.

    Hemrod
    Participant
    #50897

    Popatrzyła na ciebie, ale tylko się uśmiechnęła -Raczej nie, a ja lubię rośliny.- podróż zajęła chwilę. Gdy wyszliście waszym oczom ukazał się widok licznych roślin. Ogród zajmował kilka sekcji i był oczywiście podzielony, na strefy klimatyczne. Rośliny z prawie każdej planety. Lekarka zrobiła zachwyconą minę -Ojejku jak tu pięknie, niech pan zobaczy- mówiąc to pokazała tobie, piękne, nieduże, fioletowe kwiaty. Podbiegła do nich -To przecież kwiaty z Halan V! - wykrzyknęła

    Pitmistrz
    Participant
    #50899

    Po dojściu na miejsce usiedliśmy na ławce wśród ciepłolubnych roślin a ja powiedziałem - Lubi pani swoją prace zauważyłem że mówi pani o tym z wielką pasją?

    Hemrod
    Participant
    #50901

    Usiadła koło ciebie, gdy zadałeś jej pytanie chwilę milczała -Oczywiście, że lubię swoją pracę. A pan nie lubi? Każdy powinien wykonywać pracę, w której czuje się najlepiej. Ja chcę pomagać innym-

    Pitmistrz
    Participant
    #50904

    - Jak na razie zauważyłem że lubi pani krzyczeć na techników - powiedziałem śmiejąc się po czym dodałem -a co do mnie wykonuje tylko rozkazy ale odczuwam przyjemność mogąc bronić współ obywateli przed zagrożeniami czyhającymi w kosmosie i przy okazji wysłać w niebyt kilka Klingońskich tyłków.

    Hemrod
    Participant
    #50905

    Kobieta miała już odpowiedzieć gdy nagle przerwał wam dźwięk komunikatora-Glinn Durak Netbek zgłosi się do zarządcy portu. Glinn Durak Netbek zgłosi się do zarządcy portu-

    Pitmistrz
    Participant
    #50919

    - Pani wybaczy obowiązki wzywają - powiedziałem wstając i ruszając ku wyjściu.Po opuszczeniu pomieszczenia udałem sie do biura zarządcy portu a raczej teleportowałem sie przed jego biuro.Kiedy już stałem na miejscu zadzwoniłem do drzwi i czekałem.

    Hemrod
    Participant
    #50947

    -Wejść - po usłyszeniu tych słow wszedłeś do gabinetu, w którym siedział mężczyzna w średnim wieku. Nosił mundur z dystynkcjami Dalina.-Glinnie, pańska załoga zaczyna wchodzić na pokład, a ekipa zakończyła swoją pracę. W ciągu 4 godzin proszę opuścić port i udać się na 4 Nor. Tam spotka się pan z pańskim nowym dowódcą i otrzyma rozkazy-

    Pitmistrz
    Participant
    #50982

    - Zrozumiałem sir -odpowiedziałem spokojnie - czy mogą odejść - jeśli Dalin zgodzi się po wyjściu z gabinetu łączę się z moim okrętem i przenoszę na mostek.

    Hemrod
    Participant
    #50983

    Dalin skinął głową na twoje pytanie. Opuściłeś gabinet i połączyłeś się z okrętem. Po chwili znajdowałeś się na mostku. Był już aktywny i powoli zaczęli wchodzić na niego twoi oficerowie, zajmując swoje miejsca, oraz patrząc na ciebie z ciekawością.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 492 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram