Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Star Trek: PBF PL PBF - Glinn Jasad

PBF - Glinn Jasad

Viewing 15 posts - 571 through 585 (of 797 total)
  • Author
    Posts
  • I. Thorne
    Participant
    #63547

    Nie było to takie łatwe, ale po kilkudziesięciu minutach udało się. W razie czego zawsze mogłeś powiedzieć, że wczesniej ci się zepsuł i sam go naprawiłeś.

    Raider71
    Participant
    #63558

    Zostawiłem trikoder na automatyczne skanowanie i przygotowałem się do transportu.

    I. Thorne
    Participant
    #63593

    "Niesforni" podwładni juz czekali na ciebie w pokoju teleportera numer 1 wyraźnie będąc nie zadowolonymi, ze muszą coś robic ponad minimum.

    Raider71
    Participant
    #63608

    Spojrzałem na nich groźnym wzrokiem takim jakim patrzyłem na źle zachowujących się rekrutów. Przeteleportowałem się z nimi na Galora.

    I. Thorne
    Participant
    #63633

    Na Galorze czekał już jego kapitan i kilku jego podwładnych.- A więc to ci co nie chca pracowac dla Unii? - zagrzmiał. - Dalin Pardek zajmie się wami. Dokładnie. Za niesubordynacje pod jego rozkazami wsadzę do budki agonalnej, zrozumiano?Marynarze nie zdążyli odpowiedzieć, gdy warknął sam Pardek:- Do szeregu... Zbiórka! Ruszac się, łachudry! Truchtem za mną! Raz! Dwa!!! - wybiegł z pokoju, a za nim oniemiali żołnierze.Gdy już znikneli to rzekł do ciebie kapitan:- Zapraszam na mostek do kwatery kapitana. Mam trochę kanar w barku. Omówimy szczegóły szkolenia leni.

    Raider71
    Participant
    #63665

    Poszedłem z kapitanem w kierunku jego kajuty. Dopilnowałem, żeby trikoder był włączony na skanowanie.

    I. Thorne
    Participant
    #63777

    Kajuta kapitana była urządzona schludnie i ze smakiem.Z barku kapitan wyjął butelkę kanar i nalał trochę gęstego płynu do dwóch kieliszków.- I jak podoba się panu klasa Galor? - zapytał, podając kieliszek.

    Raider71
    Participant
    #63821

    -Bardzo ładny okręt. - odpowiedziałem - szczerze mówiąc mam nadzieję kiedyś dowodzić takim. - uśmiechnąłem się

    I. Thorne
    Participant
    #63827

    - Może kiedyś za ofiarną służbę. To bardzo dobre i zwrotne okręty. Z ochrona z B'Reli nawet Defianty nam nie straszne. - wypił łyk płynu. - A teraz do rzeczy. Jak ma pan dokładne problemy z załogą? Jak ich morale?

    Raider71
    Participant
    #63836

    -Myślę, że sama załoga po ostatnim sukcesie ma morale całkiem niezłe, ale ciągle się przejmuję tymi którzy tu służą zamiast być w więzieniu. - odpowiedziałem- Moim zdaniem nie powinno się takich ludzi dopuszczać do służby wojskowej. Nasza służba ma być honorem a nie ucieczką dla więźniów.

    I. Thorne
    Participant
    #63843

    - To juz nie te czasy, kiedy nasi ojcowie i dziadowie walczyli z Imperium. Teraz młodym nie zawsze chce sie walczyć. Myślą, że jak polecą na inną planetę, to wojna z Terranami ich nie dosięgnie. Więc z braku chętnych CD musi używać więźniów. To lepsze niż trzymac ich w koloniach karnych lub wiezieniach. Przynajmniej do czegos się przydadzą na statku.

    Raider71
    Participant
    #63888

    -W sumie też prawda. Lepiej żeby pieniądze z podatków nie utrzymywały tych darmozjadów. Mimo wszystko jednak są niebezpieczni dla reszty załogi. - odpowiedziałem

    I. Thorne
    Participant
    #63905

    - Chyba nie jest az tak strasznie. Ja mam na pokładzie 10 byłych więźniów i wiedzą oni, że jeśli poważnie pdopadną to wrócą do kopalni. Dlatego są w miare spokojni. Do tego są w drużynie szturmowej, więc mogą wyładowac swą agresję na Terranach. Zresztą wczesniej, przed starciem na jednej z planet, miałem ich 15. Rebelianci czasami rozwiązują wiele problemów...

    Raider71
    Participant
    #63986

    -Cóż, zobaczymy. Mam jeszcze zdegradowanego klingona, podobno za haniebne czyny i dwóch podejrzanych pod obserwacją. Ogólnie wolę na nich uważać. - odpowiedziałem

    I. Thorne
    Participant
    #64128

    - Proponuje dać Klingoni jakies zadanie, mało ważne. Niech sie tam wykaże. Oni czasami mają hopla na swoim honorze, więc może uzyska pan dobrego członka załogi. Jeśli nie to niech pójdzie na przodzie ochrony w następnej akcji. Liderzy szybko schodzą...- Tych podejrzanych do magazynów. Jak coś zniknie to od razu pod sąd i wysiadka na najbliższej stacji.

Viewing 15 posts - 571 through 585 (of 797 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram