PBF- Excalibur

Viewing 10 posts - 31 through 40 (of 40 total)
  • Author
    Posts
  • Aedin
    Participant
    #68049

    No to dziekuje bardzo 😉 I chetnych zapraszam 😉

    Silver Phoenix
    Participant
    #68051

    Opierasz się na mechanice systemowej, czy prowadzisz opisowo?

    Aedin
    Participant
    #68053

    Zdecydowanie opisowo

    I. Thorne
    Participant
    #68054

    Jesli pojawi się więcej graczy u Aedina to sugeruję podział subfora na dwa kolejne, bo inaczej moga się mylić.I przypominam, że jesli ktoś chce być Sithem to wybiera czas starożytność, bo potem wszyscy zgineli (sugeruję dokładnie o tym poczytać, bo ja o tym nie wiedziałem). No, prawie wszyscy, bo ostatni znany to Darth Maul.

    Aedin
    Participant
    #68056

    Darth Vader takze jeszcze byl Sithem 😉 Dostal tytul Mrocznego Lorda Sith od Palpatine-a, gdy ten uzyskal mialo Imperatora... Pozniej mamy Lumiye, ktora przyjela tytul Mrocznej Lady Sith ( ale tak jak pisze, przyjela go). Potem sa inni, wedlug mnie juz nie Sithowie, aczkowiel tytulowali sie 'Darth'

    I. Thorne
    Participant
    #68058

    Sith to była rasa obcych, na których natkneli się Mroczni Jedi, gdy przegrali pierwszą wojnę z Jasnymi. Darth Vader.Anankin Skywalker był człowiekiem, więc nie mógł byc prawdziwym Sithem, a miał tylko tytuł.

    Aedin
    Participant
    #68059

    Darth Maul byl Zabrakiem jesli mowimy o Rasach ;P Byl wytatuowany. Rasa sith wyginela wlasnie zaraz po pierwszej schizmie. Mroczni jedi ich zdominowali, wladali nimi, zaczeli mieszac obyczaje.... Wtedy narodzil sie ruch podobny do jedi ktory nazwal sie Bractwem Sithow

    I. Thorne
    Participant
    #68060

    O, mój błąd. Trzeba dokładnie czytać informacje, a nie oglądać obrazki.Choć jak pamietam to dusze Sithów pozostały na świecie i mozna je wtłoczyc do ciał, jesli ma się duzo Mocy. Tak przynajmniej było w któreś z gier (fajny pomysł, mój Elis właśnie ma taka misje, a czy mu sie uda to juz zalezy od MG).

    Hemrod
    Participant
    #68064

    Sithowi zostali ładnie wytłumaczeni :> jeżeli chodzi o świat SW to znam go dużo lepiej od ST, przez wiele lat uczestniczyłem w pewnym PBEMie właśnie w tym świecie. O Sith to chodziło mi dokładnie, o zakon sith :> W tym sensie są dostępne tylko czasy wojny z Jedi (jak w KOTORZE) lub jeżeli oprzeć się na pewnych nie kanonicznych źródłach (książki) to również czasy Imperium, jako jeden z np. inkwizytorów 🙂

    Silver Phoenix
    Participant
    #68122

    Aedin - jeśli jeszcze nikt nie zaklepał miejsca - przyłączyłbym się.

    Czas: Nowa Republika, kilka lat po zniszczeniu drugiej Gwiazdy Śmierci.

    W opisie postaci używałbym terminów (nazwy broni np...) ze Star Wars RPG. W razie niejasności mogę podrzucić odpowiednie dane.

Viewing 10 posts - 31 through 40 (of 40 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram