PBF- Excalibur

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 40 total)
  • Author
    Posts
  • Anonymous
    Guest
    #62812

    Jak pisałem ja się zgłaszam. Postać obojętna, może być taka jakiej nikt nie chce. To nawet lepiej.

    lszekg
    Participant
    #62867

    Chyba już nikt się nie znajdzie.1. R'Cer2. I. Thorne3. Gigant4. cinusProszę o propozycje osadzenia fabuły.

    Anonymous
    Guest
    #62872

    Potwierdzam i zgłaszam nową Republikę

    cinus
    Participant
    #62879

    To ja się jeszcze zgłoszę, a co! Czas - Wielkie Wojny Sithów albo Nowa Republika. Jedi. Mon!

    lszekg
    Participant
    #62885

    Czyli twój głos ma podzielić na 0,5 ;>

    gigant
    Participant
    #62886

    Nowa Republika.... wybiore strone Rebeliantow.

    lszekg
    Participant
    #62938

    Dobra skoro wszyscy już się zgłosili... czas to Nowa Republika. Zrezygnowałem z nomada bo nikt nie chciał być wolnym strzelcem. Może ktoś się zastanowi nad łowcą głów.

    Tutaj klasy

    Znowu na wrzucie. 😉

    Aedin
    Participant
    #68018

    Witam,Pisze w tym temacie zeby nie zakladac nowego niepotrzebnie. Takze jestem chetny do poprowadzenia sesji w SW, narazie szukam tak dwoch graczy, a potem jesli beda chetni to zwieksze liczbe. Podobnie jak Iszekq, chce proadzic sesje jedno osobowe 😉 Co do klas postaci, to nie ma zadnych konkretnych, gra sie tm kim sie tak naprawde chce. Oczywiscie nie mozna odpoczatku grac wielkim mistrzem Jedi. Jesli ktos jest chetny to prosze pisac na PW, wymagam krotkiego opisu wygladu i ekwipunku, rozwiniettego opisu charakteru i jakiejs historii. Nie musi byc bardzo dluga ale tak z 10 zdan byloby milo.Pozdrawiam 😉

    lszekg
    Participant
    #68029

    Mam pytanie chcesz to zrobić tutaj na forum czy gdzieś indziej?

    Aedin
    Participant
    #68030

    Chcialbym tutaj na forum, chyba ze mialbys cos przeciw 😉

    Hemrod
    Participant
    #68035

    A ja mam takie pytanko: Jakie czasy?

    Aedin
    Participant
    #68036

    Jestem wstanie poprowadzic w kazdym czasie 😉

    Hemrod
    Participant
    #68040

    Hmm być może bym się pisał :> aczkolwiek najbardziej rajcuje mnie granie sithem/Dark Jedi 🙂

    Aedin
    Participant
    #68041

    No spoko 😉 to pisz na PW jak bedziesz mial to o co prosilem wczesniej i napisz jakie czasy Cie interesuja 😉

    lszekg
    Participant
    #68042

    Ja nie mam nic przeciwko. Proszę bardzo. Nawet na tym subforum.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 40 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram