Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Star Trek: PBF PL PBF - Chorąży Reyden

PBF - Chorąży Reyden

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 54 total)
  • Author
    Posts
  • Reyden
    Participant
    #17366

    Bip bip - zadzwonił dzwonek przy dżwiach

    Proszę - powiedziałem

    Oto wyniki symulacji oraz lista kandydatów - powiedział pierwszy , podając mi pada .

    Do diaska - trzeba bardziej zgrac załoge i okręt , bo jak tak bedziemy walczyc naprawde , to kiepsko to widzę , ...

    prosze kontunować symualcje aż do przybycia do sektora Tarod ; jutro przekaże listę osób które beda w odziale HT , dobranoc - powiedziałem odpowadzajac FO do dzwi , a po chwili wyszedłem z swojego ready room i udałem się do swojej kajuty celem odpoczynku

    Kronos
    Participant
    #17367

    Kolejne dni podróży do systemu Tarod minęły młodemu dowódcy USS Tauri na poznawaniu reszty załogi i czytaniu raportów z ćwiczeń. Załoga współdziałała coraz sprawniej i godziny symulacji pozorowanych walk zaczęły dawać oczekiwane rezultaty. Chorąży Reyden zdołał także skompletować z załogi odział szybkiego reagowania. Nie było to proste zadanie, gdyż większość załogi fregaty składała się z świeżo upieczonych oficerów. Pierwsze zebranie dowódcy z członkami nowej formacji zaplanowano na 16:00. Wszyscy już są w Sali konferęcyjnej i czekają na przybycie dowódcy.......................

    Reyden
    Participant
    #17621

    Witam wszystkich zebranych - mówię te słowa wchodząc do pokuju konferencyjnego

    Jestem bardzo zadowowolony z postepów załogi , działa coraz sprawniej , oby tak dalej - zwracam się do "starszych oficerów ."

    postanowiłem sformowac wasz odział - mówie to do dowódcy zespołu HT , bo nie wiadomo co moze się zdarzyć w tym niegościnnym kosmosie ; narazie nie przewidziałem dla was żadnych zadań , narazie bedziecie tylko trenować ;

    Za kilka godzin powinniśmy dolecieć do systemu Tarod , tym czasem mozęcie się udać na odpoczynek

    Kronos
    Participant
    #17718

    Nocna wachta mija szybko, jednak ty nie mogłeś zmrużyć oka, po głowie chodziły ci raporty z ćwiczeń, kartoteki nowo sformowanego oddziału i obawy przed pierwszą misją. Idąc na mostek spotkałeś pierwszego który ci wręczył pad z danymi o planecie na której znajdują się naukowcy. W turbowindzie zacząłeś przeglądać przelotnie dane...........planeta klasy M, buja wegetacja.........nie zamieszkała.......... przynajmniej teraz - przyszło ci namyśl – w końcu ktoś te ruiny zbudował które tak usilnie badali naukowcy............- Drzwi windy rozsunęły się z sykiem...........

    - Raport ! - zażądałeś wchodząc na mostek..............

    Reyden
    Participant
    #17748

    Raport - krzyknołem wychodząc z turbowindy .

    Własnie dotarlismy do systemu Tarod - powiedział pierwszy

    Dobrze , zwolnić do 2/3 impulsowej ;

    naukowy , wywołaj grupę badawczą ,

    przekaż im że za kilka minut dolecimy do planety , - powiedziałem siadając w swoim fotelu

    Kronos
    Participant
    #17850

    Miranda powoli zbliżyła się do planety. Z orbity planeta przypominała jedną wielką zieloną kulę z błękitnymi plamami. Ta planeta aż kipiała życiem.............

    - Dowódco ......... nie mogę nawiązać kontaktu z planetą........nikt nie odpowiada na nasze wezwania....... – zameldował po chwili oficer naukowy......

    Reyden
    Participant
    #17911

    Miranada z gracją weszła na orbitę planety

    Nikt nie odpowiada na nasze wezwania - zameldował po chwili oficer naukowy

    Co znowu - odpowiedziałem , a po chwili namysłu dodałem :

    naukowy , przeskanuj planetę ; moze się czegoś dowiemy

    Kronos
    Participant
    #18057

    Planeta połyskiwała zielenią i błękitem pod krążącą nad nią Mirandą..........

    - Dowódco obóz nadal nie odpowiada..........- zameldował oficer łączności......

    - Czujniki mają problem z wyizolowaniem konkretnych odczytów.......... bujność form życia i dziwne promieniowanie z powierzchni uniemożliwia wykrycie naszych ludzi.......... – odparł po chwili oficer naukowy......

    - Dowódco sugeruję wysłać zwiad na powierzchnię planety........... – stwierdził pierwszy.......

    Reyden
    Participant
    #18062

    Dowódco obóz nadal nie odpowiada- zameldował oficer łączności.- Czujniki mają problem z wyizolowaniem konkretnych odczytów..Bujność form życia i dziwne promieniowanie z powierzchni uniemożliwia wykrycie naszych ludzi – odparł po chwili oficer naukowy.- Dowódco sugeruję wysłać zwiad na powierzchnię planety – stwierdził pierwszy. Dobra , naukowy , taktyczny prosze ze mną ; niech 3 ludzi z ochrony spotka się z nami w hangarze promów .Po 5 min. w hangarze promów :Zalecam założenie skafandrów ochronnych - powiedział taktyczny I tam miałem zamiar je zabrać - powiedziałem siadajac za sterami romu; który po chwili opuścił pokład okrętu i skierował sie ku powierzchnii planety

    Kronos
    Participant
    #18063

    Pierwszy z widocznym niezadowoleniem patrzył jak kapitan pomimo jego protestów odlatuje na pokładzie promu...............

    - Kiedy dotrą na powierzchnię ? - spytał

    - Za 5 mimut............ – odparł taktyczny

    - Dobrze......... uruchomić łączność z promem.........

    - Gotowe .......

    >> USS Tauri do promu Okinawa.......... macie czystą drogę, na waszej trajektorii nie wykrywam żadnych anomalii atmosferycznych............ Bern out.......... << Mały prom zanurzył się w atmosferę planety...................

    Reyden
    Participant
    #18154

    dowódco , za 5 minut wylądujemy na powiechni planety - zameldował taktyczny .

    Ok, naukowy jak zehdziemy na 700 m , prosze przeskanować okolice obozu , moze z tej odległosci coś wykryjemy

    4 min. puźniej

    Założyć skfandry ochronne - powiedziałem ; naukowy , skan cos wykazał ??

    Kronos
    Participant
    #18160

    - Czujniki nie wykryły żadnych uszkodzeń, wszystkie budynki stacji są nienaruszone........ nadal nie wykrywam śladów naszej ekipy......... – padła odpowiedz

    Prom zawisł nad lądowiskiem umieszczonym w zachodniej części stacji......

    Reyden
    Participant
    #18164

    Brak śladów naszej ekipy , budynki stacji są nie naruszone - zameldował naukowy

    Dobra , lądujemy - powiedźiałem ;

    po 3 minutach .

    Naukowy - jaki jest stan atmosfery ??

    Kronos
    Participant
    #18165

    Trikorder przez chwilę zbierał dane............

    - Czysto, nie wykrywam żadnych anomalii.........

    Wokół lądowiska panuje porządek, widzicie nieopodal stojące zabudowania...........

    Pogoda jest dobra, parę chmur na niebie przysłania co jakiś czas słońce.......

    Reyden
    Participant
    #18217

    Czysto , nie wykrywam żadnych anomalii - powiedział oficer naukowy .

    Dobra , ruszamy . - powiedziałem

    Taktyczny , weźmie pan 2 ludzi z ochrony i sprawdzi teren wokół zabudowań , tymczasem my ( ja + naukowy + 3 człowiek z ochrony okrętu ) pujdźemy do centrali stacji , moze się czegos dowiemy z dzienników dowódcy i innych ofcierów ; fazery na ogłuszanie

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 54 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram