Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Star Trek: PBF PL PBF - Chorąży Mandela

PBF - Chorąży Mandela

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 435 total)
  • Author
    Posts
  • I. Thorne
    Participant
    #36441

    Była tylko jedna. Milczący Lurianin siedzący przt jednym ze stolików.

    Wolf
    Participant
    #36475

    Podszedłem powoli poczym zapytałem- Przepraszam że przerywam, chorąży Mandela, chciałbym spytać o mój przydział na USS Vanguard w roli kapitana. Nie mam nic przeciwko tej promocji ale nie bardzo wiem jaki jest mój cel jak również zadanie.

    I. Thorne
    Participant
    #36491

    Galt skinął głową, dopił drinka i wstał. Machnął ręką, pokazując abyś szedł za nim. W jego gabinecie dał ci padda z rozkazami i bez słowa wyszedł.Rozkazy brzmiały:"USS Vanguard po sprawdzeniu wszystkich systemów mazbadać dokładnie wszystkie planety w układzie SR 211"

    Wolf
    Participant
    #36617

    - No cóż - i udałem się na pokład jednostki, mojej jednostki Po drodze mijałem kadetów i wyższych rangą oficerów, szedłem tak ciągle zamyślony i nawet nie zauważyłem jak przeszedłem obok śluzy na USS Vanguard, dopiero tekst jednego z podporuczników który kierował kadetów na mój okręt wyrwał mnie z zamyślenia. Szedłem za nimi w pewnej odległości tak aby się nie zdradzić, poczekałem aż przejdą przez śluzę poczym sam udałem się do maszynowni, serca okrętu.

    I. Thorne
    Participant
    #36620

    W maszynowni panował spory ruch. Jeden z kadetów wydawał głośne rozkazy. Zapewne był głównym mechanikiem.

    Wolf
    Participant
    #37116

    Podszedłem do niego i spytałem - Mogę wiedzieć co tu się dzieje, kiedy maszynownia będzie w gotowości??

    I. Thorne
    Participant
    #37124

    - Nie możecie. - odpowiedział bezczelnie. - Kimże jesteście, aby tu się pałętać? Nowym mechanikeim? To już ja znajdę ci zajęcie...

    Wolf
    Participant
    #37167

    - To zapraszam do siebie - odrzekłem i udałem się w stronę najbliższej turbowindy.

    I. Thorne
    Participant
    #37168

    - A z miłą chęcią. - wysyczał główny mechanik i podążył za tobą. - A gdzie chcesz mnei zabrać? Do kajuty? Ja raczej nie gustuję w mężczyznach... - uśmiechnął się złośliwie.

    Wolf
    Participant
    #37206

    - Do kajuty ale kapitańskiej - odwróciłem się na chwilę aby zobaczyć jego minę poczym kontunuowałem swoją wędrówkę na mostek

    I. Thorne
    Participant
    #37236

    Nic nie odpowiedział, ale troszkę przybladł.Weszliście do kajuty. Mechanik stanął przy drzwiach.

    Wolf
    Participant
    #37256

    Usiadłem za biurkiem zwróciłem się w stronę panelu komputera i zacząłem szukać delikwenta w spisie załogi - ciekaw jestem z kim mam przyjemność - powiedziałem sobie w duchu.Oficer inżynieryjny bosman Gint, wiek 21 latWygląd : 170 cm, włosy brak, oczy niebieskieHistoria : od dzieciństwa latał z ojcem oficerem floty na okrętach kurierskich i transportowych, cały czas spędzał w maszynowni- A więc bosmanie Gint, co mam mi pan do powiedzenia o moim okręcie?? - trochę sadyzmu nie zaszkodzi

    I. Thorne
    Participant
    #37258

    - Eee... Klasa Nova, zastępuje obecnie w GF klasę Oberth jako podstawowy okręt badawczy. USS Vanguard. Dobra jednostka, w miarę dobrze uzbrojona, jeszcze nie zużyta. To chyba wszystko.

    Wolf
    Participant
    #37264

    - To akurat wiem, kiedy masznownia będzie gotowa do uruchomienia silników i opuszczenia stacji i w jakim stanie są pozostałe systemy okrętu??

    I. Thorne
    Participant
    #37265

    - Wszystko jest gotowe do natychmistowego odlotu w każdej chwili. Nie wiem tylko czy wszyscy załoganci już przybyli.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 435 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram