Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Star Trek: PBF PL PBF - Chorąży Kłos

PBF - Chorąży Kłos

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 600 total)
  • Author
    Posts
  • Wolf
    Participant
    #41033

    Szybko znalazłeś dok 8. Na miejscu czekał już okręt, wszedłeś na jego pokład, przy śluzie powitał cię pierwszy porucznik Stern, objaśnił ci w skrócie gdzie co się znajduje poczym odprowadził cię do twojej kajuty. Gdy przekroczyłeś próg pokoju zauważyłeś że ktoś już w nim jest, osoba była pochylona ale mundur pieknie opinał jej smukłe biodra.

    Pitmistrz
    Participant
    #41034

    Popatrzyłem zdziwiony zakasłałem i powiedziałem. - Dzień dobry w czym mogę pomóc, wydaj mi się że to moja kwatera chyba że zaszła jakaś pomyłka?

    Wolf
    Participant
    #41036

    - Nasza - odparła kadetka, była ładna, srebrny łańcuszek zdobił jej ucho, jest bajoranką - ta kwatera jest dwuosobowa więc nie widze problemu, chyba że panu przeszkadza, jestem kadetka Salin Pario a pan ?? - zapytała

    Pitmistrz
    Participant
    #41038

    - Kadet Damian Jamroziak do usług czyli rozumiem że pomieszkamy przez jakiś czas razem, może zostaniemy przyjaciółmi?Mówiąc to usiadłem na łóżku rzucając uprzednio na nie plecak z rzeczami.

    Wolf
    Participant
    #41044

    - Być może, być może, teraz mam wachte więc wracam za jakieś 8h - poczym kadetka wyszła, jednak po chwili wróciła tak jakby o czymś zapomniała - do Miry przybędziemy za 36h - poczym opuściła pokój na dobre.

    Pitmistrz
    Participant
    #41047

    Po wyjściu kadetki rozpakowałem się trochę.Wziołem prysznic po czym podszedłem do komputera i kazałem mu wywołać informacje o układzie Centri popijając zieloną herbatę.

    Wolf
    Participant
    #41052

    UKład Cetri to układ podwójny składjący się z dwóch gwiazd wielkości połowy ziemskiego słońca. Wokół słońc orbituje 5 planet na dostatecznie bliskich orbitach aby na nich mogło narodzić się życie. Wszystkie 5 planet są zamieszkałe przez rase zwaną Salayn nie wchodzącą w skład federacji pomimo posiadania technologi warp. Na orbicie każdej z planet znajdują się stacją a nad Centri 2 orbituje również nieduża federacyjna stacja. Stosunki z tą rasa jak do tej pory układają się dobrze. Stosunki opierają się na wymianie handlowej oraz pozwolenia jakie otrzymała federacja na ustawienie posterunku nasłuchowego na obrzeżach układu.

    Pitmistrz
    Participant
    #41053

    Po przeczytaniu informacji postanowiłem trochę odpocząć i udałem się do holodeku.Na miejscu udało mi się znaleźć program pokazujący opalową grotę na Bajor.Grotę zwiedzałem ponad godzinę i nieźle zgłodniałem wiec postanowiłem udać się do mesy aby cos zjeść.

    Wolf
    Participant
    #41054

    Idąc do mesy po drodze spotkałeś kadetkę z którą dzielisz kajutę.

    Pitmistrz
    Participant
    #41055

    - Wtam – powiedziałem – idę do właśnie do mesy coś zjeść może się przyłączysz?

    Wolf
    Participant
    #41059

    - O hej, też tam idę, chętnie się przyłącze. W mesie było już sporo osób, cały przkerój ras będących w federacji. Kilka stolików stoi wolnych, jeden z nich ustuowany jest tuż obok okna przez które widać migające punkciki oraz przepiękną czerń kosmosu.

    Pitmistrz
    Participant
    #41061

    - Może usiądziemy tam przy oknie? – zaproponowałem zawsze mi się podobały gwiazdy podczas lotu w warp.

    Wolf
    Participant
    #41101

    - Z chęcią - odparła, poczym oboje usiedliście - to co jemy zapytała - chwilę później usłyszałeś nikły odgłos rewolucji w żołądku twojej rozmówczyni - przeprasszam - skitowała to - nic nie jadłam od rana, więc ??

    Pitmistrz
    Participant
    #41111

    - Może ty wybierzesz zawszę lubię spróbować coś nowego.- Zaproponowałem -Dobrze zgodziła się – i odeszła w stronę replikatoruw.Zdążyłem jeszcze za nią krzyknąć –Dla mnie jeszcze zielona herbata.

    Wolf
    Participant
    #41114

    - Dobrze - odparła - poczym zwróciła się do komputera o przedstawienie tradycyjnych potraw angozjańskich, wybrała dwie i udała się z powrotem do stolika. Na jednym talerzu znajdował się chyba ryba z zielonymi pałeczkami oraz biała masą, na drugim znajdował się granatowa masa posypana żółtymi kuleczkami - wybierz sobie którą chcesz, powiem tylko że obie smakują bajecznie - Pario udała się spowrotem do replikatora po twoją zieloną herbatę i coś jeszcze. Gdy wróciła postawiła oba napoja na stoliku i zapytała - Którą potrawę wybrałeś ??

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 600 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram