Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Star Trek: PBF PL PBF - Chorąży Griffers

PBF - Chorąży Griffers

Viewing 8 posts - 706 through 713 (of 713 total)
  • Author
    Participant

Podjąłem się zidentyfikowania lokatora. Uważnie rozglądając się na boki sprawdziłem co da się sprawdzić. Jeśli ktoś pomocny, spróbuję otworzyć, jeśli zwierzak albo człon... lepiej zostawić to w spokoju.

Pitmistrz
    Participant

Chwilę stałeś koło drzwi i przysłuchiwałeś się odgłosom wewnątrz, kiedy odgłos się zmienił bez trudu rozpoznałeś że to borg.

lszekg
    Participant

Jeśli zostały jakieś cele ruszyłem w ich stronę sprawdzać dalej.... jeśli nie czmycham czym prędzej znaleźć ludzi.

Pitmistrz
    Participant

Zostały jeszcze dwie cele ale obie były zamknięte a ty nie znałeś kodu aby je otworzyć.

lszekg
    Participant

-Kurcze... przydał by się jakiś zdrowy człek... -Zabrałem się do szukania drogi ucieczki. Korytarze zwykle nie są najlepszym wyjściem w takiej sytuacji...

Pitmistrz
    Participant

Rzeczywiście korytarze nie było najlepszą drogą zwłaszcza że okupywał je Borg.Kanał techniczny zlokalizowałeś w miarę szybko, niestety musiałeś poczekać dobre 10 min zanim poszedł sobie kręcący się koło niego człon.Kiedy wszedłeś do kanału mogłeś iść w prawo lub lewo niestety nie wiedziałeś gdzie cię to zaprowadzi.

lszekg
    Participant

Aghrrr.... co za dziadostwo! Choć raz nie może być prostej drogi? TFU!! No to co... ene due.... a niech będzie w lewo...

Pitmistrz
    Participant

Szedłeś tunelem bardzo długo zanim natrafiłeś na wyjście i kolejne rozgałęzienie, za drzwiami panowała cisza ale z tunelu na prawo słyszałeś jak by wyładowania energetyczne.

Viewing 8 posts - 706 through 713 (of 713 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram