Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Star Trek: PBF PL PBF - Chorąży Griffers

PBF - Chorąży Griffers

Viewing 15 posts - 691 through 705 (of 713 total)
  • Author
    Posts
  • Pitmistrz
    Participant
    #79144

    Nie czekałeś długo po kilku minutach do celi wparowali znajomi ci ludzie.Zanim się obejrzałeś już ponownie siedziałeś przykuty do krzesła.- Wykryliśmy w twojej celi transmisje, jak i z kim się komunikowałeś

    lszekg
    Participant
    #79157

    -Panowie na pełnym etacie? Z rodziną... spoko, skoro ciągle tu jestem, to chyba nie zwieję? Poza tym jakoś w tym stanie nie widzi mi się uciekać. Jak? Zrobiłem nadajnik z zęba, druta i podpiąłem się pod sieć okrętu.

    Pitmistrz
    Participant
    #79178

    Kłamiesz - Znowu poraził cię silny prąd po czym ktoś do ciebie podszedł z jakimś urządzeniem skanującym a po chwili zerwał twój komunikator po czym zostałeś potraktowany dodatkową dawką prądu i nieprzytomny wrzucony do celi.

    lszekg
    Participant
    #79179

    Ocknąłem się. -Nie znają żartów? Co ja? Wolkanin? A z resztą. -Oparłem głowę o ścianę i odleciałem ponownie.

    Pitmistrz
    Participant
    #79622

    Kiedy otworzyłeś oczy zauważyłeś znajomą celę ale coś było nie tak.Chwilę zajęło ci skojażenie co, drzwi były uchylone wpuszczajac pasek światła do środka.Kiedy przyglądałeś się im nie ufnie okrętem wstrząsnęło a ty poleciałeś na ścianę, po jeszcze kilku wstrząsam zrozumiałeś że okręt jest atakowany.

    lszekg
    Participant
    #79623

    "Raz kozie śmierć! I tak przecież mam umrzeć." -Ruszyłem pewnie (na tyle ile pozwalało ciało) do drzwi. Ciekawe? Czyżby borg? Zresztą! Na tym świecie i tak jest tyle rzeczy o których nie chciałbym wiedzieć.

    Pitmistrz
    Participant
    #79628

    O dziwo twoje przypuszczenie się potwierdziły kiedy zaraz za drzwiami celi przemaszerował człon.

    lszekg
    Participant
    #79632

    "AHA! MATA CO CHCETA!" -Wykrzyknąłem w myślach i poszedłem się rozejrzeć za czymś do obrony. No i za ludźmi.

    Pitmistrz
    Participant
    #79687

    Szybko znalazłeś porzucony na ziemi fazer.Kiedy mu się przyjrzałeś skojazyłeś że widziałeś takie w czasie lekcji historii a były one używane w drugiej połowie 23w.

    lszekg
    Participant
    #79689

    -Co do cholery jasnej? Gdzie ja jestem? Pomijając oczywiście te wszystkie piękne rzeczy... -Ciekawe czy można mu zmienić modulację. I czego szuka tu borg?

    Pitmistrz
    Participant
    #79690

    Modulację mogłeś spokojnie zmieniać, co prawda spektrum było mniejsze niż w nowych fazerach ale zawsze lepsze to niż nic.

    lszekg
    Participant
    #79691

    Trzeba znaleźć moich ludzi.... ja byłem noga a nie inżynier.

    Pitmistrz
    Participant
    #79692

    Poszukiwania mogłeś zacząć od sąsiednich cel których kilka było w tym korytarzu.

    lszekg
    Participant
    #79708

    Zamierzałem podejść do każdej i sprawdzić czy ktoś tam jest no i czy żyje.

    Pitmistrz
    Participant
    #79717

    Drzwi do pierwszej celi były otwarte a sama cela pusta.Druga cela była zamknięta a panel obok drzwi strzaskany.Dopiero trzecia cela dawała jakieś nadzieje co prawda była zamknięta ale ze środka było słychać jakieś bliżej niezidentyfikowane odgłosy.

Viewing 15 posts - 691 through 705 (of 713 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram