Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Star Trek: PBF PL PBF - Chorąży Griffers

PBF - Chorąży Griffers

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 713 total)
  • Author
    Participant

-Komputer zwariował tak?? Chciałbym z tabą porozamawiać po służbie... kadecie. W barze dobrze?

Pitmistrz
    Participant

- Za 3 godziny kończę sir - odpowiedział kadet i odszedł korytarzem a ty zostałeś samotny koło kapsuły.

lszekg
    Participant

-Jak on się nazywał hmmm -Nagle w myślach zobaczyłem plakietkę na kurtce kadeta; -Dan... Dan...yyy Samura... nie Swesta... nie Saaaa....n....Sanara tak! No dobra... -Teraz zauwarzyłem że jestem już przy mojej kajucie. Usiadłem przy biurku -Komputer czy masz jakieś dane o Danie Sanara.

Pitmistrz
    Participant

Dan Sanera kadet 2 klasy całkiem dobre wyniki w nauce specjalista od broni biologicznej urodzony na Andorze matka jest dowódcą USS Kamina klasy Steamrunner przydzielonego do obrony koloni Keblar VI.

lszekg
    Participant

-Nieźle... Komputer czy możesz mnie połączyć z USS. Fierro? -Jeśli dobrze pójdzie to mam nowego szefa... Pomyślałem.

Pitmistrz
    Participant

Komputer szybko odpowiedział - Nawiązanie połączenia jest nie możliwe nadajnik pod przestrzenny jest wyłączony - po czym usłyszałeś głos jakiegoś załoganta Chorąży Griffers zgłosi się do głównego hangaru.

lszekg
    Participant

-Usłyszałem. Czy można to jakoś przeciągnąć? Choćby o parę minut? -Bez czekania na odpowiedź nacisnąłem komunikator. -Maszynownia czy mógłbym prosić o zwolnienie Kadeta Sanara?

Pitmistrz
    Participant

- Ma pan 10min Chorąży - odpowiedział załogant i umilkł tymczasem nadeszła odpowiedz z maszynowni - A mógłbym wiedzieć dlaczego i kim pan jest?

lszekg
    Participant

-Chorąży Giffers znamy się. -Powiedziałem słysząc znajomy burkliwy głos Głównego mechanika. -Przelotem ale się znamy. Możliwe jest że pan bozbędzie się Sanary na zawsze. Stoi?

Pitmistrz
    Participant

- A to pan siał panikę w maszynowi - odpowiedział szef żartobliwym tonem - mogę go panu wypożyczyć na jakieś 20min ale potem ma wrócić na wachtę -po czym rozłączył się.

lszekg
    Participant

-Panie Sanara proszę zgłosić się pod głównym hangarem. Migiem! I dziękuję Szefie. -Wypowiedziałem te słowa, poczym Pobiegłem do najbliższej turbowindy. Hangar!

Pitmistrz
    Participant

Kiedy dotarłeś kadet już był na miejscu czekając na ciebie przy głównym wejściu.

lszekg
    Participant

-Panie Sanara czytałem pańskie raporty i historię. Wywarło to na mnie ogromne wrażenie. Chciałbym z panem zamienić słówko, ale niestety muszę tam wejść. -Wskazałem ręką na hangar. -Jest bardzo możliwe że niedługo otrzyma pan ode mnie wiadomość i jest też możliwe że niedługo otrzyma pan nowy przydział. -Po tych słowach wszedłem do hangaru

Pitmistrz
    Participant

Kadet zdążył powiedzieć tylko - Tak jest - zanim drzwi się zamknęły.W hangarze zostałeś obrazu wezwany do promu który miał lecieć w kierunku ziemi na pokładzie oprócz pilota był jeszcze jeden chorąży z sekcji żółtej i podporucznik sekcji niebieskiej.Kiedy wystartował zobaczyłeś krążącego wokół Sovereign małego Polarisa.

lszekg
    Participant

-Co to za okręt? -Zapytałem czując przed sobą długi lot.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 713 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram