PBEM - Klingonie

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Participant

Witam

Swego czasu zlozylem imc chatIemu propozycje, i teraz chcialbym do niej wrocic.

Otoz propozycja owa dotyczyla stworzenia PBEM'a dziejacego sie w swiecie Excelsiora. Gra jednak toczylaby sie na pokladzie okretu Imperium Klingonskiego.

PBEM bylby zintegrowany z Excelsiorem (wspola strona, wspolna rekrutacja, wspolny swiatek etc), jednak poza tym pozostawal calkowicie niezalezny od dzialan okretu Federaccji.

Chcialbym sie dowiedziec, czy istnialoby zainteresowanie taka gra. A takze czy znalazlby sie Mistrz Gry chcacy poprowadzic rozgrywke. Moja osoba jest chyba ciut za bardzo kontrowersyjna, aby prowadzic klingonski okret.

Po ewentualne pytania lub szczegoly zapraszam tutaj lub na PM.

Pozdrawiam

Mod'y - wiem ze to nie dzial PBEMowy, ale Mesa chyba bardziej sie nadaje. Prosze wiec o nie przenoszenie tematu.

Od Moderatora(ow) - Po konsultacjach postanowilismy pozostawic topic w tym miejscu przez okolo tydzien 😉 Pozniej zapewne zostanie gdzies przeniesiony...

chatI
    Participant

ciut za bardzo kontrowersyjna to jest malo powiedziane ;))

Zarathos
    Participant

Ok, ok bardzo kontrowersyjna 🙂 co prawda nie wiem dlaczego, ale co mi tam.

Hmm, jak narazie tylko Coen wykazal zainteresowanie, ale jak sie dowiedzial, ze to ma byc swiatek Excelsiora, to zrezygnowal 🙁

Coen
    Participant

Cóż, krążownik majacy mniej dział cieńszy pancerz niż rzeczna kanonierka do mnie nie przemawia:)

fluor
    Keymaster

Tzw. "światek Excelsiora" nie jest chyba kompletnym uniwersum i można by go chyba odpowiednio zmodyfikować czy rozbudować tak, żeby odpowiadał wszystkim.Ja potencjalnie jestem zainteresowany grą jako prosty klingoński żołnierz... to byłoby ciekawe doświadczenie 😀

Zarathos
    Participant

pewnie ze go mozna zmodyfikowac - caly czas jest modyfikowany 🙂

fluor
    Keymaster

Liczba dział to już jest kwestia umowna w role-playu i bardzo, moim zdaniem, drugorzędna. Bardziej istotna jest kreacja bohatera, a ta może być dostosowana do każdych realiów.Zapraszam bardzo Klingonów i inne rasy - przy Bazie Gwiezdnej 166 żadna jednostka, nawet krążownik z cieńszym niż barka rzeczna nie będzie miała kompleksów 😀 Poza tym z Klingonami zawsze jest wesoło 😉

Zarathos
    Participant

Flour - to samo mowilem Coenowi. Ostatecznie nawet naszego taktycznego bardziej interesuje to gdzie jest najlepszy holodek i jak poderwac ladna panienke niz to ile wyrzutni ma Excelsior. O taktycznym BG-166 nawet nie wspomne 😀

Zarathos
    Participant

UWAGA!!

MIŁOSNICY NIEBIESKIEGO PIWA

Planowane jest stworzenie w ramach PBEM'a USS Excelsior/Bg-166 gry rozgrywanej na pokładzie okrętu Republiki Rihannsu.

W związku z tym poszukiwani Mistrzowie Gry oraz gracze. Mistrzom gwarantowana jest niezależność działania wewnątrz świata stworzonego na potrzeby PBEM'a USS Excelsior. Ze wzgledu na specyfike swiata prosilbym o zapoznanie sie z danymi na temat romulan zamieszczonymi na stronie PBEM'a: http://www.ussexcelsior.net

Świat jest ciągle tworzony, dlatego ewentualne problemy/niejasności mogą zostać rozwiązane ku obopólnemu zadowoleniu obu stron.

Ewentualne pytania oraz zgłoszenia prosze przesyłać na PW lub maila: administrator@ussexcelsior.net

Mozna kontaktowac sie takze z redaktorem dzialu romulanskiego - Corvusem: wielkiadmiral@poczta.onet.pl

Unicorn
    Participant

Ciekawe.. 😀 Ale chyba raczej nie dałabym rady na wszystkie listy pisać 🙁

Zarathos
    Participant

Witam ponownieDzis ruszyl pelna para nabor do zalogi romulanskiego PBEM'a. Nadal brakuje nam klingonskiego okretu? Nie ma chetnych MG?? Zapewniam duza swobode dzialania 😉

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram