Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Październikowe propozycje Sci Fi Channel

Październikowe propozycje Sci Fi Channel

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #5809

  Październik w Sci Fi Channel zapowiada się bardzo ciekawie. Nowe seriale i kontynuacje już emitowanych odcinków zapewnią widzom sporą dawkę rozrywki. Zapraszamy.

  [more]Eureka – sezon 2 i 3

  Dwa odcinki w poniedziałki o 21:00

  Dołączona grafika

  W październiku kontynuować będziemy emisję serialu Eureka. Zgłębimy kolejne tajemnice tego cudownie dziwnego świata w trzecim już sezonie, którego premiera nastąpi w poniedziałek 18 października. Wypadek samochodowy sprawia, że szeryf federalny Jack Carter trafia do tajnego miasteczka o nazwie Eureka. Wydawałoby się, że władze Stanów Zjednoczonych zgromadziły w tym dziwnym miejscu wszystkich geniuszy świata, by pracowali oni nad zatwierdzonymi przez rząd ulepszeniami i wynalazkami. Gdy pewien eksperyment kończy się niepowodzeniem, Jack zostaje obrany następcą rannego szeryfa. To jednak nie jego intelekt, ale zdolność empatii i łatwość nawiązywania kontaktów zdecydowały o tym, że stał się on idealnym kandydatem na ten urząd. Już wkrótce Jack przekonuje się, że Eureka jest bardziej tajemnicza, niż mu się wydawało.

  ==========

  Przystań (Haven) - sezon 1

  Niedziele o 21:00. Początek 10 października

  Serial "Haven" został zrealizowany w oparciu o nowelę „Colorado Kid? Stephena Kinga. Przedstawia on dziwny świat małego miasteczka w stanie Maine, zamieszkanego przez wygnańców o nadprzyrodzonych mocach. Agentka FBI, Audrey Parker (Emily Rose), ściga zbiegłego więźnia, który wkrótce po dotarciu do miasta umiera w tajemniczych okolicznościach. Audrey postanawia zatrzymać się w tym zagadkowym miejscu, by je zbadać. Wkrótce odkrywa, że miasteczko jest czymś więcej, niż jedynie kluczem do przeszłości swoich mieszkańców.

  ==========

  Magazyn 13 (Warehouse 13) - sezon 1

  Środy o 21:00. Początek 13 października

  Agenci służb specjalnych, Pete Lattimer (Eddie McClintock) i Myka Bering (Joanna Kelly), zostają oddelegowani do ściśle tajnego magazynu w Południowej Dakocie. Nie jest to jednak całkiem zwyczajna misja specjalna. W budynku przechowywane są liczne nadprzyrodzone obiekty, zebrane na przestrzeni wieków przez amerykański rząd. Lattimer i Bering odpowiadają teraz za bezpieczeństwo tej kolekcji. Jednocześnie kontynuują oni poszukiwania podobnych artefaktów na terenie całego kraju.

  ==========

  Miecz Prawdy - sezon 2

  Dwa odcinki w czwartki o 21:00. Początek 21 października

  Dołączona grafika

  Drugi sezon tego mitologicznego serialu ukazuje dalszy ciąg niezwykłej podróży młodego leśnika, Richarda Cyphera (Craig Horner). Zrządzeniem losu spotyka on na swej drodze tajemniczą kobietę o imieniu Kahlan (Bridget Regan) oraz mądrego i potężnego czarodzieja, Zeddicusa (Bruce Spence). To oni uświadamiają mu jego prawdziwe przeznaczenie. Richard okazuje się zapowiedzianym przez proroków Poszukiwaczem Prawdy – pierwszym prawdziwym Poszukiwaczem od tysiąca lat, który przyszedł na świat, by zawładnąć potężnym Mieczem Prawdy i położyć kres tyranii Rahla Posępnego (Craig Parker).

  ==========

  Łowcy Duchów – Wydział Międzynarodowy - sezon 2

  Wtorki o 21:00

  Cykl, oparty na niezwykle popularnej produkcji kanału SciFi pt. Łowcy Duchów. Nowo utworzony zespół badaczy zjawisk paranormalnych śmiało wyrusza w nieznane, by zweryfikować doniesienia na temat domniemanych zjawisk nadprzyrodzonych na terenie Europy. Jakie upiory i monstra czekają na nich w nawiedzonych, mrocznych zakątkach Starego Świata?

  ==========

  Wieczór oryginalnych filmów Sci Fi

  Soboty o 21:00

  W każdą październikową sobotę pokażemy oryginalne produkcje filmowe stacji SciFi. Znajdą się wśród nich historie o przerażających stworach, nadprzyrodzone opowieści fantasy oraz imponujące filmy katastroficzne. Wybrany na sobotnie wieczory repertuar z pewnością utrzyma widza w napięciu.

  W tym miesiącu pokażemy takie filmy, jak: Titanic 2, Katastrofy lotnicze, Piękna i Bestia, Władca komarów, Lodowe Tornado, Pająki oraz Kosmiczna apokalipsa.

  ==========

  Halloweenowy weekend żywych trupów

  Od soboty 30 października do niedzieli 31 października o 21:00

  W ten halloweenowy weekend na naszej antenie nie zabraknie upiornych zjaw, wampirów i zombie. Przez dwa kolejne wieczory, siedząc wygodnie w fotelach, widzowie będą mogli oddać się bez reszty mrożącym krew w żyłach, legendarnym opowieściom.

  W repertuarze znajdą się: Zaduszki, Przystań, Wybrańcy piekieł, Martwe fale, Pogromca, Pragnienie oraz Łowcy Duchów – Wydział Międzynarodowy.

  ==========

  Propozycje filmowe października

  El Dorado: Świątynia Słońca

  Piątek 22 października o 21:00

  Archeolog Jack Wilder (Shane West) wpada na trop prastarej, inkaskiej przepowiedni. Mężczyzna wyrusza w długą podróż, by odszukać legendarne złote miasto – El Dorado. Podczas wyprawy naraża się na szereg śmiertelnych niebezpieczeństw. Jack prześladowany jest przez tajemniczego najemnika, pułkownika Sama Grissoma (Luke Goss). Dostaje się też do niewoli skorumpowanej, peruwiańskiej armii. Z opresji ratuje Wildera jego dawna miłość, Maria Martinez (Natalie Martinez). To jednak dopiero początek jego kłopotów...

  ==========

  El Dorado: Złote Miasto

  Piątek 29 października o 21:00

  Dalszy ciąg przygód archeologa Jacka Wildera (Shane West). Wraz z Marią (Natalie Martinez), przemierza on andyjską dżunglę, zmagając się z niezliczonymi przeszkodami. Wędrowcy napotykają na swej drodze rdzenne plemiona Amazonii. Pokonują zasadzki i święte zaklęcia, mające bronić mistycznej, inkaskiej przepowiedni, która wiedzie do skarbu. W końcu jednak z chaosu wyłania się rzeczywistość. Jack i jego ludzie stają wobec prawdziwego wyzwania, którego następstwa mogą okazać się katastrofalne dla całego świata.[/more]

  perekel
  Participant
  #92949

  Haven i Warehouse 13 to jest to na co czekan majbardziej. Poszukiwacza delsze losy też będą fajnie poprawiały nastój. 😮 😆

  mati2172
  Participant
  #92967

  Ja tam czekałem chyba tylko na Miecz Prawdy

  Miroka
  Participant
  #93439

  A mnie się podoba Eureka.

  Cross
  Keymaster
  #93444

  Mi też, właśnie zaczynam trzeci sezon.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram