Forum Trek.pl Newsy Star Trek Paul McGillion w ST XI?

Paul McGillion w ST XI?

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • GWYNBLEIDD
  Participant
  #3486

  Pojawiła się nowa, mocna kandydatura aktorska do roli Scotty'ego w nowym pełnometrażowym filmie Star Trek. W ST XI postać graną przez Jamesa Doohana być może kreować będzie Paul McGillion, znany widzom Stargate Atlantis z roli doktora Carsona Becketta. Szkocki aktor nie ukrywa zadowolenia z faktu, że mógłby stanąć na planie Star Treka, z którą to sagą dorastał.

  [more]Wprawdzie rola Scotty'ego oficjalnie obsadzona jeszcze nie została, jednakże wydaje się, że kandydatura McGilliona może okazać się nie tylko spekulacjami. Z ubiegania się o rolę zrezygnował bowiem Chris Doohan, syn Jamesa, wspominając jednocześnie, że obsadzenie w niej McGilliona będzie trafną decyzją. Powierzenie tej roli znanemu z SGA aktorowi, może także być sposobem na przyciągnięcie na ST XI fanów Stargate Atlantis, doceniających kreację Szkota jako Becketta. Szerzej na ten temat poczytacie na SyFy Portal oraz GateWorld[/more].

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram