Forum Trek.pl Newsy Star Trek Patrick Stewart: "Nie chałturzyłem w Star Treku"

Patrick Stewart: "Nie chałturzyłem w Star Treku"

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author
    Posts
  • fluor
    Keymaster
    #4343

    Patrick Stewart w ostatnich latach wrócił do korzeni występując jako aktor w sztukach Szekspira, ale w nowym wywiadzie dla brytyjskiego The Times wyjaśnia, że jest dumny ze swojej pracy w serialu Star Trek The Next Generation.

    [more]"Tuż po premierze pilota wzbudziliśmy olbrzymie zainteresowanie prasy i irytowały mnie ciągłe sugestie, że po rolach na festiwalach szekspirowskich występowanie w komercyjnym serialu scifi było w pewnym sensie chałturzeniem. Pewnego dnia straciłem panowanie nad sobą i odparłem: "Nie tylko jestem dumny i zachwycony, mogąc grać jako kapitan Enterprise, ale te wszystkie lata pracy w Royal Shakespeare Company, o których cały czas mi przypominacie, gdy zasiadałem na tronie Anglii, były niczym tylko jak przygotowaniem do tego, by objąć kapitańskie krzesło na Enterprise."

    Wideo z wywiadem można obejrzeć na stronie Timesa, na której też omyłkowo obwieszczono 25-lecie Star Treka.

    Źródło: TrekMovie[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram