Forum Trek.pl Newsy Star Trek Patrick Stewart na DragonCon

Patrick Stewart na DragonCon

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #4974

  The Daily Dragon Online zamieścił opis występu gwiazdy Star Trek The Next Generation Patricka Stewarta na konwencie DragonCon 2009. Oto fragment tego artykułu.

  [more]Aktor mówił z upodobaniem o najnowszym filmie J.J. Abramsa Star Trek, nazywając go, "absolutnie wspaniałym." Gdy jednak zapytano go o możliwy występ w trekowym filmie, odpowiedział: "Czuję, że pozostawiłem za sobą spuściznę Jean-Luca Picarda i niczego nie muszę już do niej dodawać."

  Spytany o możliwość pracy z takimi legendami jak Leonard Nimoy czy William Shatner, Stewart zażartował, "Czy możesz być legendą i pozostać żywy?" Mówiąc o Nimoy'u, Partick powiedział, że był "niesamowity, gdy pojawiał się na ekranie." Stewart był pod wrażeniem godności, humoru i entuzjazmu Nimoy'a. Potem powiedział: "Z drugiej strony pan Shatner..." Nastąpiła długa pauza, po której dodał, "Ma charakterek, nie?"

  Aktor miał również okazję mówić o swojej roli Profesora Xaviera w filmach X-Men. Spytany, czy w przyszłości wcieli się jeszcze w tę rolę, odpowiedział: "Chyba tak" - wzbudziło to aplauz widowni. Następnie dodał "Profesor miał krótki występ w X-Men Origins: Wolverine, ale słyszałem, że przestali to kręcić. To dobrze - trochę upokorzenia pomoże Hughowi Jackmanowi zrozumieć, że nie jest jednym ciachem na tej planecie."

  Źródło: Trekweb[/more]

  zdarom
  Participant
  #77788

  Potem powiedział: "Z drugiej strony pan Shatner..." Nastąpiła długa pauza, po której dodał, "Ma charakterek, nie?"

  Genialne 😆

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram