Forum Trek.pl Pathfinder Pathfinder 8 (2009) - opinie i komentarze

This topic contains 20 replies, has 16 voices, and was last updated by  Piotr 9 years ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)
  • Author

OmegaOne
    Participant

Zapraszamy do dzielenia się opiniami na temat ósmego numeru E-zinu.

Galactica
    Participant

W którym numerze będzie coś o Battlestarach? Poza tym to fajna rzecz 😀

Dzikowy
    Participant

O battlestarach będzie na tsf... jeżeli się zmuszę przygotować. 🙂

Oferuję swoją pomoc... w zmuszaniu 😉

gaspode
    Participant

Witam serdecznie. Jestem nowy na tym forum i w zasadzie nowy na wszelkich forach. 😉 Fanem star treka jestem od dawna, lecz nie widziałem potrzeby logowania się na stronach przeróżnych. dopóki nie znalazłem pierwszego numeru waszego ....projektu ( 19 godzin temu). Przyznam bez bicia, że pierwsze 4 numery zachwyciły mnie. Tego mi brakowało, pisma traktującego o treku w naszym pięknym kraju . Pozostałe numery traktuje jako szukanie nowych dróg co jest chwalebne choć błędne z zasady, bo jeśli coś jest o wszystkim to do nikogo nie trafia ;-). Mam jedno pytanie: czy jesteście zainteresowani współpracą? . Chętnie napisze parę artykułów dotyczących unii kardasjańskiej i przymierza ferengi jesli wciąż planujecie zamieszczanie takowych w waszym piśmie. Mogę również napisać recenzję paru gier trekowych w które gram od lat np S.T birth of federation oraz, Star trek Legacy, Armada 1,2 , S.T Hidden Evil którego jestem chyba jedynym w tym kraju oryginalnym posiadaczem ( O ile jeszcze działa 😉 bo z 8 lat minęło odkąd odpaliłem tą płytkę).Proszę o kontakt o ile waszym celem jest propagowanie treka w Polsce. Pozdrawiam całą redakcję : gaspode P.S. Żałuję,ze nie trafiłem na was 5 lat temu....myślę,że artykuły o S.W nigdy by nie zaistniały 😉 Mój mail gaspode@gazeta.pl

Witamy 🙂 Fajnie, że Pathfinder Ci się podoba, pomoc na pewno się przyda, w końcu to pismo tworzone przez fanów dla fanów.

Flashbones
    Participant

Najnowszy numer, jest bardzo dobry, oby tak dalej.

I. Thorne
    Participant

Z chęcią poczytałbym o Unii jak proponuje przyszły redaktor (i tak pewnie z nimi się nie zgodzę, gdyż mam całkiem inne wyobrażenie o tym państwie niż większość trekkerów).

Dzikowy
    Participant

Przeczytałem. Mało trekowy. Ja rozumiem - przyjazne kontakty, wymiana doświadczeń i studentów, ale ja mam Star Treka do czytania, a nie jakieś bajki :PDlatego całego nie przeczytałem, ale:Galeria boska.Napęd, statki i w ogóle trekowe wątki jak zwykle z dogłębnie, z przyjemnością i zapewne nie ostatni raz. W wolnej chwili przeczytam sobie ponownie.

Manul
    Participant

Mam bardzo podobne zdanie do Dzikowego.Jak tylko przejrzałam pierwsze strony pomyślałam: "Poznaj swego wroga!" 😛 (czy jeszcze ktoś nie zna mojego zdania na temat GW?)A galeria - piękna, Traktorek się postarała.

Pitmistrz
    Participant

Ja nie znam twojego zdania. :)Mi tam temat GW nie przeszkadza fajnie się czytało.Ale na przyszłość proszę więcej Treka ewentualnie B5.

Barusz
    Participant

Przypomniej sobie przywitanie Manul z wątku z przywitaniami 😉

A prace Traktorka naprawdę świetne.

(...)

A galeria - piękna, Traktorek się postarała.

Bo Traktor wie co robi. A ja doznałam zaszytu zobaczyć prace na żywo. 😎

MalyTraktorek
    Participant

ojjj *Traktorek ociera łezkę z oka*

Dziękuję. Następnym razem postaram się zrobić jeszcze lepsze.

Archarachne

I to prawię wszystkie 🙄 ominęły cię chyba tylko obrazy olejne i parę pomniejszych szkiców.

Poza tym żaden tam zaszczyt... kilka obrazków tylko.

Traktorek, naprawdę świetne grafiki 🙂

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)

You must be logged in to reply to this topic.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram