Forum Trek.pl Pathfinder Pathfinder 2 (2004)

This topic contains 56 replies, has 21 voices, and was last updated by  Vashar 14 years ago.

Viewing 12 posts - 46 through 57 (of 57 total)
  • Author

cma
    Participant

ale ja właśnie o tym mówie, Ryan czepiasz sie ortografi i interpunkcji( forum to nie miejsce na wypracowania) a nie zauważasz błędów rzeczowych.... LUDZIE ja nie mam zamiaru sie z wami kłócić ja tylko pokazałem błąd i zaczęła sie nagonka na moją osobę.....

Raider71- istnieją naukowe dowody na nie przekraczalność prędkości świadła ( chodzi o próżnie) i jest to uwzględnione w kanonie....... a napęd WORP temu nie przeczy bo do fakto to jest poruszanie sie ponad przestrzenią( zaginanie jej) ...

w tym momencie kończe temat bo to nie ma sensu tak jak powiedział Zarathos zapraszam do kłótni w innym dziale...

---

Moderator: Proszę wszystkich o zakończenie offtopicu i przeniesienie się z dyskusją do działu Nauka. Kolejne posty nie związane z tematem polecą.

Raider71
    Participant

Na cele dalszych dyskusji utworzyłem topic w dziale nauka o nazwie "Swiatlo i przestrzen" (CZy jakos tak)Zapraszam wszystkich!!!!!

Angel
    Participant

jest już nowy, numer gazetki czy nie; a jeśli tak to gdzie?

O`mus
    Participant

Jeszcze nowego numeru nie ma, a jak będzie to znajdziesz go oczywiście na stronie Pathfindera.

Admirał Małecki
    Participant

Wygląda na to że jeszcze trochę poczekamy...

Raider71
    Participant

Ja się tylko spytam... Czy to już koniec pathfindera? 😥

Piotr
    Keymaster

A ja sie pytam: MUSISZ LAMAC REGULAMIN?

Barusz
    Participant

Wchodzę jak co wieczór na Waszą stronę, patrzę: Temat: Pathfinder, ostatni wpis: Piotr. Już chciałem zakładać temat na Phoenixie o trzecim numerze...

O`mus
    Participant

Z tego co mi wiadomo, to na koniec Pathfindera przyjdzie poczekać (mam nadzieje) jeszcze sporo czasu :D. Powiedzieć mogę iż są drobne problemy techniczne i przez to całe opóźnienie. Czekajcie wytrwale.

Raider71
    Participant

Taki small qustion jesli mozna, co bedzie w 3 numerze w dziale CCG.A tak w ogole moglibyscie dac jakas zapowiedzPS.Sorry za brak polskich liter ale czcionki mi sie chrzania...

Admirał Małecki
    Participant

Komu mógłbym przesłać swój rysunek? Chciałbym aby się ukazał w najblizszym numerze ( jeśli jest jeszcze wolne miejsce ).

Vashar
    Participant

Przypominam, ze zawsze mozna przyslac nam wlasny artykul badz rysunek... przeanalizujemy i jest spora szansa na zamieszczenie, wystarczy sie ze mna skontaktowac ;>

Viewing 12 posts - 46 through 57 (of 57 total)

You must be logged in to reply to this topic.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram