Forum Trek.pl Pathfinder Pathfinder 2 (2004)

This topic contains 56 replies, has 21 voices, and was last updated by  Vashar 14 years ago.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 57 total)
  • Author

Bonifacius
    Participant

Nie mogłem się doczekać kiedy wrócę do domu z pracy i będę mógł późnym wieczorkiem poczytać i pooglądać kolejny, 2 już numer, Pathfinder'a. No i mimo tych literówek - o których pisze Fluor - których zresztą nie zauważyłem, wszystko jest OK! Mnie szczególnie interesują okręty - wszelakie, więc niewyobrażacie sobie mojej radości kiedy mogłem się cieszyc opisami tych romulańskich 😀 . W ogóle to uwielbiam zielony kolor - a ten numer był WYBITNIE ZIELONY 😀 😀 😀

Dziękuję za nr 2 proszę o jeszcze.

Zdobyliście moje serce

Admirał Małecki
    Participant

kiedy się ukaże następny numer? Mam nadzieję że dacie inną rasę tam niż romulanie plus może jakiś słownik. to by było coś.

Vashar
    Participant

WitamCiesze sie, ze nowym uzytkownikom podoba sie gazetka :>Kolejny numer powstaje i pewnie za jakis czas bedzie dostepny... tak, bedzie kolejna rasa, sami zobaczycie jaka :>

Gosiek
    Participant

Z pewnością będzie inna rasa i inne tematy - w końcu pisanie 2 razy pod rząd o tym samym raczej nie ma większego sensu. ;> A co do samego numeru, jak napisał Vashar, jest on w produkcji, ukaże się i z pewnością nie będzie gorszy od poprzedniego.

Raider71
    Participant

Nie obraziłbym się gdyby ktoś dał słownik alfanumerycznego języka Borg 😉 A tak na serio nie może ktoś kiedy będzie 3 numer?? (I co w nim będzie?)

Gosiek
    Participant

Pathfinder ma mniej więcej kwartalny cykl wydawniczy, co znaczy, że skoro ostatni numer pojawił się w listopadzie, kolejnego należy się spodziewać w lutym, o ile oczywiście jakiś kataklizm tego nie zmieni. 😉 A co do zawartości to niespodzianka i jej zdradzenie popsułoby część zabawy. 😛

Raider71
    Participant

Dzięki. O tym że ma kwartalny cykl wydawniczy sam zdołałem się zorientować, ale myślałem, że ostatni numer był w październiku, z czego by wynikało że trzeci numer się spóźnia. Jeszcze raz dzięki!!

Banio
    Participant

Witam!Ja również pragnę wyrazić wyrazy szacunku dla wszystkich osób pomagających tworzyć "Pathfindera". Przedsięwzięcie bardzo trafne, a wykonanie w pełni profesjonalne! Z miłą chęcią częściej dołączałbym do kolekcji kolejne numery, nawet za opłatą 😉 Rozumiem jednak jak wiele pracy wymaga stworzenie kolejnego numeru, więc wydawanie kwartalne i tak dostarcza rozrywki na kilka ładnych wieczorów, zwłaszcza patrząc na objętość pisma. Wszystkim autorom oraz współpracującym przy zinie życzę dalszej owocnej współpracy i wielu kolejnych numerów!

Raider71
    Participant

Błagam dajcie jakąś wskazówkę co do zawartości pisma!!!Ja już spać po nocach nie mogę!!!!A tak swoją drogą czy jest już znana dokładna data premiery trzeciego numeru??????

Angel
    Participant

no więc gdzie ten nowy numer patfinder, chyba się spóżnia.

Domko
    Participant

To chyba fakt. Zresztą nie tylko użytkownicy są zaniepokojeni. Piszę artykuł do gazetki, tekst już dawno po korekcie i wysłaniu, luty się kończy, a Pathfindera nie ma.Proszę o podanie przybliżonego terminu wydania nowego numeru.

Gosiek
    Participant

no więc gdzie ten nowy numer patfinder, chyba się spóżnia.

W produkcji. I nie spóźnia, bo nie ma żadnej daty do której musi się ukazać - jak będzie skończony, to wtedy się pojawi.

Na numer składają się teksty kilkunastu osób, nie każdy dysponuje morzem czasu i jest w stanie napisać czy opracować swój temat w kilka dni. Przypominam, że to wszystko jest robione przez autorów w czasie WOLNYM - od szkoły, pracy i codziennych obowiązków. A tego czasu nie mamy w większości zbyt wiele. Poza tekstami artykułów dochodzi jeszcze opracowanie grafiki, skład, korekty, etc. To też nie zrobi się samo i w jeden dzień. Numer jest już w większości opracowany i będzie opublikowany - niedługo. A konkretnej daty nie podamy, bo sami jej nie znamy. 😉

PS. Domko - jako jeden z autorów możesz męczyć pytaniami Naczelnego - na priv. 😉

Vashar
    Participant

WitamCzy Pathfinder bedzie w lutym? Powinien byc. Wszelkie znaki wskazuja, ze tak bedzie. Cieszcie sie, ze nie mam jeszcze zony i dzieci, wtedy gazetka bylaby raz na rok ;>Prace trwaja... przyznaje, ze dwoch artykulow mi brakuje a chcialbym dac czas ich autorom, zwlaszcza ze wzgledu na to, ze sesja panuje w pelni. Jak nie dostarcza na czas, to bedzie publiczny lincz ;> Poza tym, chcialbym by numer byl naprawde bardzo dobry, zarowno merytorycznie jak i technicznie, a to wymaga jednak czasu i ja osobiscie sie nie rozdwoje ;>Prosze tez o wyrozumialosc autorow wobec innych autorow, nie kazdy jest tak szybki... a teksty mam i one nie zgina na pewno, nie oglosze tez powstania serwisu D3 i nie uzyje ich bez zgody autorow ;>Tak wiec, Nr 3 bedzie, najszybciej jak to bedzie mozliwe. Prosze o cierpliwosc :>

Domko
    Participant

PS. Domko - jako jeden z autorów możesz męczyć pytaniami Naczelnego - na priv. 😉

Wybrałem jednak drogę pytania publicznego, bo myślałem, że poznam wtedy dokładniejszy termin. Ale widzę, że nic z tego...

John_Belushi
    Participant

dopiero teraz znalazłem tą gazetkęniewiele jeszcze zdążyłem przeczytać,powiem jednak że zrobiliście to na wysokim poziomie- moje uznanie dla wszystkich twórców

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 57 total)

You must be logged in to reply to this topic.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram