Forum Trek.pl Pathfinder Pathfinder 2 (2004)

Pathfinder 2 (2004)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 58 total)
  • Author
    Posts
  • Vashar
    Participant
    #2282

    [attachment=7:Pathfinder02.zip]

    ----

    Witam

    Dziś, po paru miesiącach milczenia, oddajemy w Wasze ręce (myszki, klawiatury ;> ) drugi numer Pathfindera.

    Swoje komentarze, tak jak poprzednio, możecie wyrażać w tym wątku :]

    Adres jest ten sam: http://www.trek.pl/pathfinder/

    Wraz z całą redakcją życzę miłej lektury :>

    Wielkie brawa należą się Omedze za podjęcie się stworzenia nowej strony dla gazetki. Świetna robota :]

    Została dodana nowa ankieta. Czekamy na Wasze oceny i opinie ;]

    fluor
    Keymaster
    #22754

    Gazetki jeszcze nie miałem okazji przeczytać, ale strona www zawodowa 🙂

    Warp_10
    Participant
    #22802

    za wiele jeszcze nie przeczytalem, ale ten numer wyglada juz tak jak zin trekowy powiniennareszcie jakis uzyteczny newsroom bo w roznych dzialach Trekowych drukowanych, czy Trekzecie, z punktu widzenia kogos kto ma net, zajmowal tylko miejscewlasciwie nic sie nie rzuca w oczy zeby sie przyczepic, no moze bym wywalil recenzje Nemesis i Atlantis bo chyba wiekszosc ogladala, wiec nie widze powodu zeby jeszcze o tym czytac czytac

    Zarathos
    Participant
    #22808

    wiekszosc nie znaczy wszyscy. poza tym recenzje zazwyczaj pisze sie po projekcji filmu z zalozeniem ze wiekszosc ogladala,a ci co nie beda wiedziec czy warto wydac kase na bilet do kina/vhs/dvd czy nie

    Gosiek
    Participant
    #22812

    Co do recenzji Nemesis - to najbardziej 'romulański' film trekowy, więc obecność tego tekstu jest jak najbardziej uzasadniona. Atlantis - nie wszyscy mają szybkie łącza i ściągają ten serial na bieżąco. Poza tym artykuły o Atlantisie są bardziej refleksjami autorów, niż dokładnym opowiadaniem o co chodzi w tej produkcji - w końcu nie tylko o informacje ale i o polemiki warto zadbać w każdej gazecie. 😉 PS. jako, że przyłożyłam rękę (a nawet kilka rąk ;)) do pracy nad gazetką, to nie wypowiadam się na temat zawartości, ale dla Omegi wielkie brawa za zrobienie świetnej strony www dla Pathfindera. 🙂

    GWYNBLEIDD
    Participant
    #22869

    Jezeli ktos nie widzial to informuje ze strone PATHFINDER odwiedzilo juz 952 gosci. Pobran drugiego numeru na liczniku jest 928. Widac nie tylko forumowicze sa zainteresowani wydawnictwem 🙂

    I. Thorne
    Participant
    #22871

    Po prostu niektórzy interesuja się Trekiem, a nie chca zapisać sie na forum. Sam zapraszałem na forum dwie osoby, ale zawsze ukrywaja się jako goście 🙁

    GWYNBLEIDD
    Participant
    #22953

    Slow kilka o odbiorze numeru drugiego "Pathfindera". Bardzo cieplo mozna o tym przeczytac na stronie USS Phoenix. Polecam lekture komentarzy.A ostatnie statystyki ze strony Pathfindera prezentuja sie nastepujaco - 1346 odwiedzin i 1076 pobran drugiego numeru gazetki 😀

    I. Thorne
    Participant
    #22954

    Ja jestem po lekturze 30 stron gazetki ( tyle sobie wydrukowałem ).Wszystko gra, a artykuł o torpedach to strzał w dziesiatkę. Jedynym mankamentem sa literówki na stronie 21.Uważam tez, że "Fatalne pomyłki" również powinny być dodawane jako opowiadanie.I jeszcze w sprawie kolejnych numerów gazetki. Nie dawajcie materiałów, które już pojawiły się w Trekzetach bo i tak większość czytelników je czytała.

    Gosiek
    Participant
    #22955

    I. Thorne - gdyby podejść do tego w ten sposób, że nie można lub nie warto pisać o tym co już się kiedyś gdzieś pojawiło, to całe przedsięwzięcie traci sens, bo przecież jeżeli czegoś nie było w Trekzecie, to było choćby na Phoenixie, na st.com, na innych stronach... Staramy się robić pismo oryginalne i robimy je samodzielnie, staramy się również żeby było inne niż Trekzeta ale powtórzeń pewnych tematów nie dą się po prostu czasami uniknąć. W końcu świat treka też ma pewne ograniczenia... 😉 Poza tym, czemu uważasz, że mielibyśmy dokłądnie takie materiały jak Trekzeta zamieszczać? Stać nas na samodzielne opracowania. Zresztą póki co mamy nadmiar własnych pomysłów i materiałów, więc bez obaw. ;>

    fluor
    Keymaster
    #22956

    Warstwa językowa niestety jeszcze szwankuje i jedna literówka (wynik z pierwszego numeru gazetki) to jest naprawdę małe piwo w porównaniu z tym, co można znaleźć w numerze drugim.Jeżeli chodzi o treść artykułów, to myślę, że dzięki ich różnorodności każdy znajdzie w gazetce coś dla siebie, nawet jeżeli nie pała szczególnym afektem do Romulaków.

    I. Thorne
    Participant
    #22957

    Gosiek, chodziło mi tylko o to żeby artykuły nie opisywały tej samej rzeczy ( jak klasa Defiant w pierwszym numerze ). Jest przecież tyle rzeczy w świecie Treka, które przeciętny ( czyli m. in. ja ) miłośnik nie ma zielonego pojęcia.A za temat o Romulanach to stukrotne dzięki. Po raz pierwszy czytałem tak kompleksowy artykuł na temat tej tajemniczej rasy.

    Van21
    Participant
    #24516

    Hmm...w zyciu nie widzialem czegos bardzier fascynujacego jak gazetka Pathfinder !!! 🙂 Oby tak dalej...a to dopiero poczatek...

    Raider71
    Participant
    #24518

    Thorne, postaraj się zauważyc, że nie wszyscy muszą czytać TrekZetę. Ja na przykład czytam tylko Pathfinder'a. Materiał o Defiant'cie o którym wspomniałeś był świetny i mi się go dobrze czytało. Swoją drogą materiął o torpedach był świetny.

    Zarathos
    Participant
    #24519

    Milo sluchac komplementow na temat gazetki. Jak to Gosiek i R71 zauwazyli, nie kazdy czyta inne gazetki (tym bardzie ze np TZ juz chyba nie wychodzi), sa nowi Trekkie (albo Trekkerzy jak kto woli) ktorzy o ST nie wiedzieli w czasach swietnosci TZ itd. Dla nich artykuly o ktorych mowisz yto cos nowego i cos, co moze im sie przydac - ostatecznie dlatego je tworzymy. To tak jak pisanie o np. teorii Einsteina. Paredziesiat lat temu ludzi o niej czytali wiec zgodnie z Twoja filozofia, juz nie warto o niej pisac. Raczej dziwne podejscie :)A tak swoja droga - kiedy bedzie kolejny numer 😀

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 58 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram