Forum Trek.pl Pathfinder Pathfinder 1 (2004)

This topic contains 31 replies, has 24 voices, and was last updated by  Lo'Rel 7 years ago.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 32 total)
  • Author

Thengel
    Participant

Ja oczywiście optuję za Romulanami jeżeli nie są już w planach 🙂

Gosiek
    Participant

Właściwie to na liście mogliby się jeszcze spokojnie znaleźć Zmienni (czy jak kto woli Założyciele), Vorta i Jem'Hadar - możnaby ich połączyć. W końcu to rasy o sporym potencjale i dosyć ciekawej historii i z pewnością można o nich wiele napisać.

Piotr
    Keymaster

Krotko mowiac Dominium. 😉 Dobry pomysl, bedzie sporo do napisania o nich.

Ixion
    Participant

Dominium to dobry pomysł. Ale oprócz tego chętnie poczytałbym o cywilizacjach, które są na poziomie rozwoju porównywalnym z Federacją, ale w pewnych dziedzinach dysponują znacznie bardziej zaawansowaną technologią. Np. Vidiianie (technologia medyczna), Voth (Transwarp i przesunięcie w fazie), Hirogeni (technologie militarne), Krenimowie (mechanika temporalna).

Gosiek
    Participant

Od Moderatora: Ponieważ podczas przebudowy forum wszystkie dotychczasowe ankiety zostały skasowane a część z nich zamieniono nowymi, tak samo stało się z ankietą dotyczącą zawartości 4 numeru Pathfindera. Jej dotychczasowe wyniki są następujące:

Borg - 4

Q - 1

Wolkanie - 6

Kardasjanie - 3

Bajoranie - 3

inni - 3

Oddano łącznie 18 głosów.

W tej chwili ankieta została założona na nowo i można głosować jeszcze raz. Jeżeli głosów będzie mniej niż w 'starej' wersji, to zostaną uwzględnione te wyniki, które właśnie zaprezentowałam.

GWYNBLEIDD
    Participant

Jestem po pobieznej lekturze numeru Pathfindera i spiesze z gratulacjami. Od kilku miesiecy jestem zawodowo czynnym dziennikarzem w jednej z wiekszych polskich gazet lokalnych (nie wymieniam bo to by byla kryptoreklama) i musze powiedziec ze wiem ile wysilku trzeba w zredagowanie jakiegokolwiek atrykulu. A tu prosze ladnie podany i mily w tresci material branzowy jak bym to nazwal. chyle czola szanowna redakcjo. a gdybyscie potrzebowali do skladu dziennikarza z 10 - miesiecznym doswiadczeniem w dzienniku to prosze o kontakt choc musze zaznaczyc ze mam spore luki w wiedzy o swiecie treka ale redagowac i pisac umiem 😀

The D
    Participant

Mój wybór - Wolkanie. Jeżeli Pathfinder miałby być jakimś dłuższym projektem (a na taki się zapowiada) to w cyklicznych rubrykach przydałby się jakiś porządek, np. Najpierw główne rasy TOSa, a tutaj Wolkanie pasują jak ulał, po Ziemianach druga założycielska rasa federacji, potem dla odmiany coś o Klingonach itd.

Bonifacius
    Participant

Borg - to mnie strasznie nurtuje, szczególnie SKĄD są i dlaczego są tacy expansywni, jeszcze nie wiem o nich za dużo.

I. Thorne
    Participant

Bonifacus.

Nawet z Pathfindera za dużo o Borgu się nie dowiesz. Po prostu twórcy serialu za dużo informacji nie podali, a niektóre z nich są za sobą sprzeczne. Ewentualne przeprosiny dla adminów za odejście od tematu.

Przeprosiny przyjęte. 😉 A teraz koniec offtopica.

Krusty
    Participant

Ja natomiast zagłosowałem na Kardasjan, którzy są moją ulubioną rasą, jeśli chodzi o rasy nienależące do Federacji. Tak należę do nielicznego grona fanów tej rasy;). Chociaż wiem o niej dużo(tak myślę przynajmniej;)) to i tak chciałbym przeczytać o niej w nowym numerze o ile wyjdzie 🙄 . Tylko mam nadziej ze zostanie przedstawiona w sposób uczciwy a nie tak jak dzieje się w niektórych fanfic-ach czy grach a nawet książkach, czyli jako główne czarne charaktery czy banda idiotów służących za idealny cel ćwiczebny(pozdro dla autorów cyklu ORP ;)).

gordian76
    Participant

Dobry pomysł z tym czasopismem 🙂

Melnikor
    Participant

Nagroda Złotego Szpadla dla tego pana, cóż za piękny pokaz archeologi.

Dołączona grafika

Oj tam, pdfy się nie starzeją tak łatwo :)Melnikor: zerknij do regulaminu forum pkt 3.

gordian76
    Participant

Nagroda Złotego Szpadla dla tego pana, cóż za piękny pokaz archeologi.

Panie M - nie każdy jest stałym bywalcem i to co jest archeologią dla innego to nowum. A jak napisałem - czasopismo mi się bardzo spodobało, ciekawe informacje dla fanów ST, ja tam się dużo nowych rzeczy dowiedziałem.

Lo'Rel
    Participant

Szkoda tylko, że mamy kolejnego trek trupa...

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 32 total)

You must be logged in to reply to this topic.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram