Forum Trek.pl Pathfinder Pathfinder 1 (2004)

Pathfinder 1 (2004)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 35 total)
  • Author
    Posts
  • Vashar
    Participant
    #2176

    [attachment=6:Pathfinder01.zip]

    ----

    Witam drodzy forumowicze 🙂

    Jakiś czas temu TSS wspólnie z Trekville rozpoczęło pewien projekt... nazwaliśmy go Pathfinder 🙂

    Pod adresem http://www.trek.pl/pathfinder/ znajdziecie strone, na której do ściągnięcia jest nasze "dzieło" 😉

    Przed Wami nowa gazetka trekowa, dołożyliśmy wszelkich starań by była ona interesująca dla Was... czy będzie, ocenicie sami 🙂

    W imieniu całej redakcji, dowodztwa TSS i Trekville życzę miłej lektury 🙂

    Q
    Participant
    #20616

    Stronka Fajna! 😀 Ale gazetki sie pobrac nie da 🙁

    Vashar
    Participant
    #20618

    Stronka Fajna! 😀 

    Ale gazetki sie pobrac nie da 🙁

    Przed chwila sprawdzilem... i da sie. Nie wiem czemu nie mogles, moze lacza lexxowe sa przeciazane ;>

    Harriet Canberra
    Participant
    #20622

    Dla mnie, i calego Trekville , to prawdziwa chwila chwaly i jestem zadowolona, ze moglismy dolozyc swoj udzial w tym pomysle. Pojawialy sie juz glosy zdziwienia.Wiem tez, ze ludzie którzy odeszli z Trekville z różnych przyczyn, też czytaja te strony i są na forum, więc tym bardziej cieszę się, że mogliśmy ich zaskoczyć i to mile. To rezultat wytwałej walki o pozyskanie kontaktu,nawiązanie łączności i ponieważ zazwyczaj jestem w misjach dalekiego zasięgu, muszę podziękować oficerom za determinację i udany projekt.Już o tym pisałam, ale szata graficzna mnie powaliła, jestem zachwycona rezultatem i mam nadzieję na dobrą współpracę w kolejnych wydaniach.I jeszcze ewentualnie pragnę zaakcentować, że pomimo różnych zawiei kadrowych w naszym klubie, połączyła nas wspólna idea Star Trek, więc pozostaje nam zdobywać nowe światy i ruszać tam, gdzie żaden człowiek jeszcze nie dotarł.Live Long and Prosper ! kapt.Canberra

    Piotr
    Keymaster
    #20625

    Jesli ktos jeszcze nie zauwazyl, pojawila sie ankieta. Zobaczymy, jak oceniacie pierwszy numer.

    drupi
    Participant
    #20626

    No coz gazetke pobralem calkiem fajna i w ogole oprawa graficzna itp itd. Ale jedno mnie troszke niepokoi, nie jest nas w Polsce na tyle (trekerow) zebysmy sobie mogli pozwolic na posiadanie dwoch zinow trekowych. Dlatego wolalbym zeby trekerzy skupili sie na tworzeniu jednego solidnego.

    r_ADM
    Participant
    #20627

    tresc ok, pomimo tragicznie wygladajacej czcionki oprawa graficzna tez w porzadku.a btw to zgadzam sie z drupim. malo nas, a co chwila powstaja jakies nowe strony, gazetki, a na tresc wszedzie ta sama. niedlugo wiecej bedzie stron niz ludzi...

    EMH Mark IX
    Participant
    #20629

    Ale jedno mnie troszke niepokoi, nie jest nas w Polsce na tyle (trekerow) zebysmy sobie mogli pozwolic na posiadanie dwoch zinow trekowych. Dlatego wolalbym zeby trekerzy skupili sie na tworzeniu jednego solidnego.

    Rozumiem, że masz na myśli TrekZetę?

    Hmmm... Wybacz, ale wydawało się, że umarła jakiś czas temu.

    Ostatnia wyszła we wrześniu 2003...

    11 miesięcy oczekiwania na kolejny numer, to chyba troszke przydługo - nie uważasz?

    Co do skupiania się na jednej solidnej publikacji - zapraszamy do współpracy 😀

    deactivate EMH!

    UPDATE

    No właśnie, zgadzam się z rADM - czcionka nieczytelna. Zmniejszyłem rozdzielczość ale oczy mi i tak o mało nie wypadły.

    Może następnym razem użyć wiekszej o punkt, może dwa i bezszeryfowej?

    AHM
    Participant
    #20659

    ...11 miesięcy oczekiwania na kolejny numer, to chyba troszke przydługo - nie uważasz?

    Żeby tylko ten projekt nie umarł, a rozwijał się dalej. Mnie się podoba, może oprócz czcionki. Zawartość wyśrodkowana nie nudzi znawców i jest zrozumiała dla początkujących fanów.

    Jackson
    Participant
    #20663

    fajnie... Niemal jakby TSS zreaktywowano... Chodz jesli sa mozliwosci robienia gazetki to i chyba sa mozliwosci reaktywacji TSS 😕

    Vashar
    Participant
    #20672

    fajnie... Niemal jakby TSS zreaktywowano... Chodz jesli sa mozliwosci robienia gazetki to i chyba sa mozliwosci reaktywacji TSS  😕

    Gazetka a robienie serwisu to dwie rozne sprawy, robione przez zupelnie inne osoby 😉

    Na gazetke starcza miesiac... na zlozenie serwisu... cooz... wiecej 😉

    W kazdym razie gazetka nie jest w zastepstwie strony a jako uzupelnienie, calkowicie amatorskie i powstajace w pelnym poswieceniu zalogi Pathfindera :]

    Co do czcionki... postaramy sie poprawic... "tylko ten, kto nic nie robi nie popelnia bledow" - stare przyslowie ludowe 🙂

    Arecki
    Participant
    #20680

    Bardzo udany debiut. :piwko:Czyta się naprawdę przyjemnie. Czcionka mi nie przeszkadzała, jedynie trafiło się kilka błędów interpunkcyjnych. Merytorycznie gazetka zaprezentowała się na dobrym poziomie. Uszczęśliwieni powinni być ci, którzy nie znają języka angielskiego, gdyż wielu zawartych tam informacji nie znajdzie się w naszym ojczystym języku. Szczególnie jeśli chodzi o 'newsy'.Ale najbardziej podobało mi się to, że prezentację klingońskiej broni przedstawił Romulanin. 😉 Czyżby nastąpiła jakaś wymiana integracyjna?Tak trzymać :spoko:

    mattik
    Participant
    #20733

    Naprawdę świetna rzecz 🙂 !Czcionka mi nie przeszkadzała, teksty OK!Tak trzymać 🙂

    Vashar
    Participant
    #21360

    WitamJuz prawie miesiac od premiery nr 1 naszej gazetki. Kolejny numer "produkuje sie" 😉 Premiera na pewno nastapi lecz nie pytajcie kiedy... staramy sie, by bylo to jak najszybciej :)Dziekujemy za glosy oddane w ankiecie dotyczacej oceny nr 1 :)Oto jej wyniki w momencie zamkniecia:1) Jest swietny! 43% [ 10 ] 2) Fajna gazetka. 39% [ 9 ] 3) Taki sobie. 4% [ 1 ] 4) E, slaby... 0% [ 0 ] 5)Rany, ale gniot! 13% [ 3 ] cieszymy sie, ze nr 1 Wam sie podobal i mamy nadzieje, ze to co szykujemy w nr 2 tez Wam sie spodoba ;)Prezentuje dzis nowa ankiete. Dotyczaca zawartosci nr 4 (poniewaz nr 3 jest juz ustalony co do linii tematycznej 😉 )Zapraszam do glosowania :)Jesli ktos zaglosowal na "inna" rase... niech sie wytlumaczy i napisze komentarz jaka rase by chcial widziec 😉

    Zarathos
    Participant
    #21365

    Inna. I jak dla mnie - Voth. Ostatecznie to bracia w rozumie człowieka i warto by cos o nich napisac, nawet jezeli kanoniczne info ogranicza sie do minimum

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 35 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram