Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka Partia Polityczna Trekerów i nie tylko.

Partia Polityczna Trekerów i nie tylko.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 52 total)
  • Author
    Keymaster

Tak poza tym to oboje stwierdziliśmy że demokracja jest bez sensu  😉

No, to już mamy jakąś nić porozumienia, tyle, że pewnie kilka innych osób to zwolennicy demokracji 😉

Ja jestem demokratą, choć może tego z wierzchu nie widać 😉 Pomimo obecnego stanu RP, chodzę na wybory, głosuje na nieznanych mi ludzi wierząc, że w końcu coś się zmieni.

W RedDragonie też wprowadzałem demokrację (w koalicji), ale utrzymała się ona tylko przez 2 ery a później doszło do oligarchicznego przewrotu, ech 😀

Stoważyszenie Trekerów mnie nie interesuje na tyle by się w to mieszać, 10 srok za jeden ogon łapał nie będe chce zrobić jedno ale porządnie i od początku do końca.

Q, po tym co tu napisałeś ostatecznie zwątpiłem w Ciebie. Podejmując się zadań niemożliwych należy wykonywać poszczególne etapy stopniowo, nie zaś iść z motyką na słońce...

Q
    Participant

Żeby zbudować statek kosmiczny nie trzeba budować wcześniej rowera, czy łodzi podwodnej.Oto moja odpowiedź jestem wkórzony bo neostrady nie mam i tym mi ręce związali ale jeszcze na tym polu działał będę!!! Jutro prześle wam linki na moje nowe strony www a wkrótce zrobię te o Partii.Narka

fluor
    Keymaster

Żeby zbudować statek kosmiczny nie trzeba budować wcześniej rowera, czy łodzi podwodnej.

Oto moja odpowiedź jestem wkórzony bo neostrady nie mam i tym mi ręce związali ale jeszcze na tym polu działał będę!!! Jutro prześle wam linki na moje nowe strony www a wkrótce zrobię te o Partii.

Narka

Q, nie gadaj że grupa trzymająca władzę chce blokować twoją obywatelską inicjatywę 😉

Q
    Participant

😉

Nie grupa trzymająca władzę lecz społeczeństwo, które nie ma werwy, nie ma wiary i odwagi zmieniać świat w którym żyje, tylko narzeka, że jest zle i pozwala rządzić naszym losem ludziom, którzy absolutnie tego robić nie powinni.

Wkrótce sam wrzucę stronę partii w internet. Celem partii bedzie dążenie do Anarchii, nie w sposób rewolucyjny lecz ewolucyjny. Jako że wiadomo: wszystko co powstaje bezpośrednio z rewolucji jest niestabilne i wypaczone. Ta partia będzie mieć za zadanie zmianę świadomości ludzkiej. Może ktoś czytał H.G. Wellsa tam jest taki fajny świat równoległy do którego warto dążyć. książka to "Ludzie jak bogowie" cena ok 10zl w wyd zielona sowa. kiedyś chciałem właśnie taką książkę napisać. Więc po sesji możecie tam trafić jeśli zechcecie.

P Peter
    Participant

Heya!!!Właśnie wczoraj kopłam Q w zadź, by robił tą stronę o partii politycznej.Wymigiwał się jeszcze, że musi korespondować z internautami, którzy się ostatnio rospisali, po tym jak strona Continuum trafiła do rejestru wyszukiwarek internetowych. Oczywiście to nie tylko moja zasługa. Dzięki Drupi 😉 więc lada dzień można czekać na gotową stronkę. Pozostają jeszcze kwestie programowe. Potrzebuję poparcia bo jestem za wprowadzeniem ANARCHII, a to nie wszystkim u nas się podoba. Jednak bez względu na ustrój i program tej partii, widać że inicjatywa wreszcie ruszyła. Q się rozjuszył i chyba tym razem nie przepuści.Przydałoby się jeszcze forum internetowe partii, Q coś tam mruczy ale przyznać się nie umie, że nie wie jak własciwie to zrobić, zresztą ja też. Pozdrawiam. Piszcie jak będziecie mieć jakieś ciekawe pomysły.

rdo
    Participant

Projekt ustawy:Każdy kto ma stacje TV i nie puszcza Treka 4 razy dziennie: POWIESIĆ

Q
    Participant

Nareszcie powstała strona partii )na razie experymentalna) wraz z forum

http://continuum.friko.pl/Partia/index.htm

moment...jeszcze nie chodzi...

Teraz forum:

http://members.lycos.co.uk/krowax/phpBB2/index.php

(dzięks!!! Reyden)

I już wszystko chodzi poza tym, że mi się tak paskudnie licznik odwiedzin wkomponował.

rdo
    Participant

O ile strona pod Internet Explorerem 6 wygląda tak, jak autor miał na myśli - to pod Netscape 7.1 wygląda słabiej, a nawigacja jest znacznie utrudniona o ile nie niemożliwa!!! to dyskryminuje 22% mniejszość urzytkowników przeglądarek alternatywnych!!! (tylko 78 ludzi na 100 przegląda internet programem M$ IE)

Od Moderatora - takie uwagi proszę wysyłać przez PM i trzymać się tematu

Q
    Participant

Po pierwsze znajde szybszy serwer po drugie sprawdze to netscape jak zainstaluje.

Q
    Participant

OK tyle się umęczyłem tworząc te strony. żeby każdy mógł je obejrzeć ich treść umieściłem na forum, teraz nie powinno być problemów.

Bonifacius
    Participant

Qrcze Q Ty naprawdę myślisz o założeniu Partii - a przez moment myślałem że to żart. Poważna sprawa, ale i idea słuszna. Masz moje poparcie, się tylko jeszcze muszę podłączyć do Forum Continuum.A co do preferencji to jak się wkurze jestem skrajnie prawicowy. 😀

tomjag
    Participant

Jestem za ideą Q. Jeżeli naprawdę udałoby się założyć takową partię zapisałbym się do niej bez wachania - byłby to dla mnie zaszczyt! Będe starał się obserwować Twoje poczynania Q i jeżeli będziesz potrzebował pomocy a ja będe wstanie Ci pomóc to możesz na mnie liczyć (mam teraz ograniczony dostęp do internetu aaallleee ból!)

pozdrawiam.

Q
    Participant

No kochani partia już istnieje. Co prawda nie jest to dokładnie partia trekowa, ale studencka(szerszy obszer szersze możliwości a idea podobna). Pomimo że na początku chciałem stworzyć ją osobiście, zmieniłem zdanie i jestem obecnie jej współtwórcą, jeśli ktoś z Was chce się o niej więcej dowiedzieć, zapisać lub współpracować prosze o kontakt pod meilem: Q_Who@op.pl

The D
    Participant

Jak dla mnie kolejna utopijna partia kanapowa, do tego jeszcze dosyć mętna ;). No bo nawet szanująca się partia kanapowa powinna mieć jakiś ogólnodostępny program, a partia bądź co bądź młodych ludzi, patrzących w przyszłość nie mogąca się pochwalić choćby najprostszą stroną internetową jest dla mnie conajmniej podejrzana 😉 No ale nie przekreślajmy od razu idei. W końcu sam jestem studentem 😉

Q
    Participant

...

Ostrożnie z wypowiedziami prosze!

Kto powiedział że partia strony nie ma?

Kto powiedział że partia programu nie ma?

Ma wszystko co potrzebne dla dobrej partii:

IDEĘ

Program

Statut

Członków

Współpracowników

Strony www

Forum

Portal Internetowy

i całą strukturę organizacyjną i to na poziomie.

Na przeszłość nie sądziłbym bez uprzedniego zapoznania się z tematem...a tym bardziej nie pisałbym tego by przypadkiem kogoś nie urazić.

Proponuję zmienić treść twojego postu zanim kogoś obrazisz...

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 52 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram