Forum Trek.pl Newsy Star Trek Paramount przygotowuje się do sequela najnowszego Star Trek

Paramount przygotowuje się do sequela najnowszego Star Trek

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Posts
  • fluor
    Keymaster
    #4460

    Variety poinformowało, że ustalono wstępne warunki ewentualnej kontynuacji najnowszego filmu Star Trek.

    Ekipa producentów i scenarzystów pozostaje bez zmian, powstał już zalążek scenariusza. Nie potwierdzono czy J.J. Abrams znów będzie reżyserem, ale ustalono wstępną datę premiery na lato 2011.

    Źródło: TrekMovie

    Zuntar Zar'gor
    Participant
    #70090

    Narzeszcie jest coraz lepiej, żeby jeszcze tak powstał nowy serial w przeciągu kilku lat, to byłoby super

    fluor
    Keymaster
    #70091

    Obaczymy. Odliczanie do premiery trwa 🙂

    Lo'Rel
    Participant
    #70092

    Ale są pewni sukcesu... Mam nadzieję że się nie przeliczą.

    Breen
    Participant
    #70094

    1 kwietnia to chyba nie przypadek.. Bardzo bym chiciał zobaczyć sequel, ale chłopaki nie żartujcie z treka :), juz wystarczająco naczytaliśmy się w serwisach rewelacji pierwszokwietniowych ;).

    fluor
    Keymaster
    #70095

    To nie żart, Paramount rezerwuje sobie możliwość kręcenia kontynuacji z tą samą ekipą. Nie oznacza to jeszcze, że kolejny film powstanie, ale może wskazywać, że wytwórnia poważnie o tym myśli.

    Informacja bardzo szybko została podjęta przez mainstreamowe media, nawet Super Express poinformował, że J.J. Abrams (43 l.) nakręci kolejny odcinek 🙂

    Eviva
    Participant
    #70096

    Narzeszcie jest coraz lepiej, żeby jeszcze tak powstał nowy serial w przeciągu kilku lat, to byłoby super

    Modle się do do wszystkich wolkańskich świętych, żeby ten serial powstał, zanim mi całkiem minie trekomania. Ze mną nigdy nic nie wiadomo, a nie ma nic gorszego, niż czekać i się przeczekać,jak zauważył Witkacy.

    Dzikowy
    Participant
    #70097

    A ja jestem zdania, że najpierw musi wymrzeć obecny zespół B&B. Jak Izraelici na pustyni (Mojżesz powiedział - chodźmy tędy, znam świetny skrót). ;D

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram