Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Parametry okrętów za 3 rocznicę STO

Parametry okrętów za 3 rocznicę STO

Viewing 3 posts - 16 through 18 (of 18 total)
  • Author
    Posts
  • gordian76
    Participant
    #110218

    Robiąc wczoraj ten rocznicowy epizod (6 razy... 7 jeśli liczyć buga) przypomniałem sobie dlaczego już nie lubię krążowników. 😉

    A ja się zastanawiam, dlaczego tę misję można wykonać wielokrotnie, czy zdobyte statki mogą różnić się wyposażeniem? Chyba nie, więc jaki jest cel kilkakrotnego jej wykonania?

    Misję wykonałem jakiś czas temu, a dopiero wczoraj pojawiła się zielona opcja dialogowa u Q i możliwość jej wybrania u Q.

    Melnikor
    Participant
    #110220

    Masz możliwość powtarzania żeby móc zdobyć wszystkie accolade, wielu po prostu podoba się fabuła i klimat misji więc chcą ją powtarzać jak zwykłe epizody.

    Slawek
    Moderator
    #110227

    Gordian, niektórzy mają po prostu więcej niż jedną postać. 😉 W tym przypadku to była bardziej formalność, aby na każdej zdobyć okręt.Swoją drogą, Cryptic potwierdził, że misja zostanie w grze już na stałe - jedynie Tier 5 Ambassador zniknie z listy nagród. Wersja Tier 3 pozostanie bez zmian.

Viewing 3 posts - 16 through 18 (of 18 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram