Forum Fantastyka Star Wars Pamięta ktoś polskie figurki?

Pamięta ktoś polskie figurki?

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Posts
  • starwarsaw
    Participant
    #5840

    Witam,

    Kolekcjonuję polskie figurki z Gwiezdnych wojen produkowane w latach 80. Kupowałem je w dzieciństwie, ale nie zdawałem sobie sprawy, jak wiele ich produkowano. Teraz staram się zebrać komplet, co nie jest łatwe, zważając choćby wielość wersji kolorystycznych.

    Może ktoś zbierał je też w dzieciństwie i podrzuciłby fotki?

    Moja kolekcja na stronie http://www.starwarsaw.pl

    Pozdrawiam, Jakub.

    Dołączona grafika

    fluor
    Keymaster
    #93436

    Na Starforce była wystawa - wtedy się dowiedziałem, że coś takiego w ogóle istniało.

    Cross
    Keymaster
    #93449

    Były, były, często do kupienia np. w nadmorskich sklepikach z souvenirami. Miałem nawet kilka sztuk, ale dawno zaginęły...

    starwarsaw
    Participant
    #93450

    No większość z nich wylądowała chyba na wysypiskach. Staram się odratować ile się da, nie jest łatwo...

    Dalek
    Participant
    #93487

    Maiłem ich od cholery. Można było je kupić w jakimś papierniku na Mokotowie (mamy by musiał spytać o adres ;P). Oddałem braciom ciotecznym, podobno wylądowały w koszu na śmieci.

    KaraThrace
    Participant
    #101467

    Temat stary ale co tam, może komuś się przyda to do szczęścia.

    Jak już zapisano a annałach historii Hot Toys nigdy nie zawodzi swoich klientów. I oto mamy kolejny dowód tej tezy:

    Dołączona grafika

    Nowiuśki Luke z filmu Imperium kontratakuje wyposażony we wszystkie filmowe bajerki.

    Mają być podobno dwa rodzaje figurek, mają też być dodatki w postaci hełmu Vadera.

    Jamjumetley
    Participant
    #101472

    1/6 to chyba większy niż moje figurki Action Man 🙂 Już sobie wyobrażam jak fajna byłaby figurka Hana...

    KaraThrace
    Participant
    #101473

    Jamjumetley, tak chyba większe, tak myśle to zależy od tego co masz.

    P.S. masz pocztę ale Twoja skrzynka nie działa, jest pełna.

    Balbisia
    Participant
    #101531

    Mój narzeczony ma sporo takich figurek.

    Utrotus
    Participant
    #123133

    Fajne byly te figurki mi sie podobały już ich niestety nie mam

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram