Pająki

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 41 total)
  • Author
    Posts
  • Ti'Vah
    Participant
    #4698

    Dołączona grafika

    Co to za pająk?

    Tom
    Participant
    #73958

    Z gatunku tych, które należy potraktować czymś ciężkim ;P

    Eviva
    Participant
    #73962

    Co to za pająk?

    Powiedziałabym, że krzyżak łąkowy albo jakiś podgatunek dolomedes.

    Z gatunku tych, które należy potraktować czymś ciężkim ;P

    Matko, typowo po męsku! Wstydź się.

    Zarathos
    Participant
    #73968

    Od razu czymś ciężki. Kota na niego poszczuć 😛

    Toreth
    Participant
    #73970

    Ej, ludzie, ludzie, skąd tyle agresji do takiego pożytecznego zwierzaka? Muchy zeżre, komary, jak się złapią. Nie wadzi, siedzi sobie w kąciku i buszuje po sieci 😉

    I. Thorne
    Participant
    #73977

    Trzeba działac rozwaznie. Najpierw niech sobie żyje, wykończy wszelkie latające tałatajstwo, potem dopiero coś ciężkiego 😀

    fluor
    Keymaster
    #73979

    Najlepiej niech sobie żyje u sąsiada, a do nas przychodzi tylko "na robotę" 😉

    Zuza
    Participant
    #73980

    Mozna też rozplaskać gazetą i zostawić trofeum na ścianie, działa jak strach na wróble i zły pies w jednym :>

    Piotr
    Keymaster
    #73983

    Sadyści. ;P Toż to takie pożyteczne zwierzaczki. 😉 Nie licząc polowania na robactwo, to chyba każdy słyszał o wytrzymałości pajęczej sieci i próbach 'skopiowania' jej przez naukowców.

    I. Thorne
    Participant
    #73986

    słyszał o wytrzymałości pajęczej sieci i próbach 'skopiowania' jej przez naukowców.

    Albo przez Spidermana 😛

    Eviva
    Participant
    #73992

    Oznajmiam wszem i wobec, że kocham pająki! Biorąc pod uwagę mój charakter to chyba nie jest jakieś straszliwe zaskoczenie.

    Silver Phoenix
    Participant
    #74000

    Biorąc pod uwagę mój charakter to chyba nie jest jakieś straszliwe zaskoczenie.

    "Chwała Mrocznej Matce"... 😮

    Ti'Vah
    Participant
    #74005

    Muszę przyznać że po zrobieniu zdjęć dostał kapciem. Cóż, badania swoją drogą a niechęć by coś takiego chodziło w łazience to co innego.

    Eviva
    Participant
    #74007

    Muszę przyznać że po zrobieniu zdjęć dostał kapciem. Cóż, badania swoją drogą a niechęć by coś takiego chodziło w łazience to co innego.

    O, biedak. Trzeba go było złapać i wyrzucić za okno. Ja nie zabijam pająków, najwyżej wypraszam za drzwi.

    Zuza
    Participant
    #74011

    W miłosierdzie bawiłam się, póki nie miałam dziecka. Mogły sobie żyć za szafą, a między świętami/wizytami rodziny nawet w niektórych kątach 🙄 Teraz nie zaryzykuję, żeby mi toto wróciło i użarło Zośkę. Ale sprawiedliwie inne robactwo też tępię :>

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 41 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram