Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Otoczenie Prawdziwego Fana

Otoczenie Prawdziwego Fana

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Participant

Na początek witam wszystkich po dłuższej nieaktywności na forum spowodowanej studenckim życiem ;).

A teraz do sedna... każdy fan marzy by jego windows xp zastąpić LCARS wielu z nas próbowało różnych nakładek czy zmienników windosowskiego shella z różnym skutkiem 😉 lecz zawsze powodowało znaczne obciążenie procka. Na szczeście jest znany niektórym program StyleXP ktory nie powoduje takich problem a oprócz tego jest tak prosty w obsłudze jak tylko to możliwe. Można go pobrać ze strony producenta. Dodatkowo na stronie ThemeXP znajdziecie mase nowych stylów w tym trekowe nie mowiąc już o innych bajerach.

O oto linki dla tych leniwych: trzy style LCARS, jeden logos z voyem, para następnych logosów, kolejna porcja, to samo co ostatnio, kolejna porcja, jeden samotnik, jeden entek, dwa następne, jeden LCARS, kolejny samotnik, następny, to samo, seven, coś podobnego, następny samotnik, kolejna porcja, to co poprzednio, ciągle to samo, a teraz jeden boot screen, kolejny, następny, kolejny, to samo, nastepny.

I to koniec reszte czyli tapety albo ikonki możemy sobie darować co nie znaczy że nie warto sie pobawić i wybróbować inne zestawy. Co niektórzy zawaansowani mogą być troche zawiedzeni. Ale mozxe skłoni to ich do własnej twórczości zwłascza że istnieją do tego odpowiednie narzędzia.

Jeśli napotkacie jakieś problemy to walcie śmiało.

Jak bedzie odzew to przedstawie wam inne programy lub zajmiemy się trekowym tuningiem komórki ;).

The D
    Participant

No masz ci los. Strona tgtsoft padła :(. A co do komórek - z mojego Siemensa dużo się nie wyciśnie, ale nie zaszkodziłoby duże, czarno-białe logo (101x46px)

Liquid
    Participant

Od razu zapodaj wszystko co masz. Chetnie zobaczyłbym ciekawe tapety.

r_ADM
    Participant

te style do xp na modle lcarsa to padaka. dobor barw i kontrastow, mimo, ze zgodny z serialem tak razi po oczach, ze nie bylem w stanie wysiedziec dluzej niz kilka minut.

The D
    Participant

te style do xp na modle lcarsa to padaka. dobor barw i kontrastow, mimo, ze zgodny z serialem tak razi po oczach, ze nie bylem w stanie wysiedziec dluzej niz kilka minut.

[post="24115"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Taki jest niestety LCARS. Może i ładnie wygląda w serialu, ale do codziennej pracy się praktycznie nie nadaje. Nigdy się nie spotkałem z interfejsem wzorowanym na LCARSie, który byłby pozbawiony tych wad. Nie ważne czy chodziło o skina do winampa, kompozycję pulpitu, czy coś jeszcze innego.

Od razu zapodaj wszystko co masz. Chetnie zobaczyłbym ciekawe tapety.

Słuszna uwaga, podpisuję się rękami i nogami.

Na koniec mały oftop. Mimo iż tematy startrekowe nie przypadły mi do gustu zainstalowałem sobię bootscreena z motywem z Odysei Kosmicznej. HAL 9000XP z "Good morning, Dave" jest po prostu genialny. 😎

Liquid
    Participant

Ma ktoś z was pliki wav lub mp3 w dobrej jakości. Takie które dobrze pasowałyby do systemu.

r_ADM
    Participant

Mam:Worf mowiacy "Captain, incoming messae" - dobre do powiadamiania o nowym mejlu ;)Computer voice "automatic defense procedures initiated" - odtwarza sie, jak av znajdzie jakiegos wirusa ;)moge sie podzielic.

Liquid
    Participant

r_ADM to podeślij mi, dzięki

Piotr
    Keymaster

^ Takie sprawy nalezy zalatwiac na priv.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram