Forum Trek.pl Newsy Star Trek Ostatnia część komiksu "Refleksje Spocka"

Ostatnia część komiksu "Refleksje Spocka"

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #5069

  W przyszłą środę (14 października) IDW wyda czwartą część retrospekcji z życia najbardziej znanego Wolkana, "Star Trek: Reflesje Spocka" #4. TrekMovie zamieściło pięciostronicowy wgląd w zawartość komiksu. Znajdziecie go w dalszej części.

  [more]Zapowiedź: Spock?s Reflections #4

  Autorzy: Scott & David Tipton, rysunki David Messina

  Wprowadzenie:

  Ambasador Spock wraca na Ziemię - ale dlaczego?! Być może odpowiedź znajduje się w innej nieopowiedzianej historii z życia Spocka, w której występuje porucznik Saavik, znana z filmu WRATH OF KHAN! Tutaj odkrywamy tajemnicę podróży Spocka!

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Komiks Refleksje Spocka #4 pojawi się w sprzedaży w środę, 14 października, i można go zamawiać przez kontakt z TFAW. Do zamówienia są tam również trzy poprzednie części, chociaż na dwie pierwsze trzeba czekać około dwóch tygodni.

  Źródło: TrekMovie[/more]

  Toreth
  Participant
  #79324

  Ja jednak preferuję książki, składające się z literek. Nie to, żebym miała coś przeciwko komiksom - ja po prostu zapominam patrzeć na obrazki i czytam tylko tekst :rotfl: :shock2:

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram