Forum Trek.pl Newsy Star Trek Ostatnia część "Alien Spotlight" już w sprzedaży

Ostatnia część "Alien Spotlight" już w sprzedaży

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #5246

  W tym tygodniu wydawnictwo IDW zakończyło drugą serię Alien Spotlight, wydając piątą i ostatnią część komiksu, rozgrywającego się w świecie Deep Space Nine. Dziś TrekMovie.com zamieściło pięciostronicowy wyciąg z zeszytu Alien Spotlight: Kardasjanie.[more]

  Tekst autorstwa Andy'ego Schmidta, grafika wykonana przez Augustina Padillę. Rzecz dzieje się po wojnie z Dominium. Tajna jednostka specjalna kardasjańskich fundamentalistów infiltruje więzienie Gwiezdnej Floty, z zamiarem zabicia przywódcy Dominium - założycielki odpowiedzialnej za śmierć ośmiuset milionów Kardasjan.

  Tyle, że jeśli sprawiedliwości stanie się zadość, to czy starcie z Gwiezdną Flotą nie wepchnie Kardasjan z powrotem w stan wojny? Gościnnie pojawią się postacie z klasycznego Deep Space Nine - Kira i Garak!

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Komiks Alien Spotlight: Kardasjanie pojawi się w sklepach 9 grudnia. Tą i poprzednie części drugiej serii Alien Spotlight można również zamówić poprzez TFAW. Cały nakład komiksu Tribbles jest już jednak wyczerpany.

  Źródło: Trekmovie[/more]

  Barusz
  Participant
  #82683

  Na oko - rozczarowanie. Sztuczne i schemtyczne ;] Iluż już kardasich bad-gujów widzieliśmy? Jeśli chcą kontynuować w komiksie DS9, to mogliby rozwinąć wątek Jem'Hadar buntujących się przeciwko Zmiennym, po tym jak ci nagle nawrócili się na pokój - "Pod twoim przewodem nie ma zwycięstwa, a zwycięstwo to życie!"

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram