Forum Fantastyka Star Trek Oryginalne zakonczenie ST:GEN

Oryginalne zakonczenie ST:GEN

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Tom
  Participant
  #2152

  Tutaj dostepne jest oryginalne zakonczenie filmu ST:GEN, inne niz to, ktore mozemy zobaczyc w filmie. Moim zdaniem dobrze, ze je zmienili ;>.

  Sam plik jest w tragicznej jakosci, wazy 17 mb i trwa 7 minut... "enjoy" 😉

  Domko
  Participant
  #20268

  [SPOILERY]Z jednej strony zmiana zakończenia jest dobrym posunięciem - Kirk zginął bohatersko, nie imały się go pociski, wybuchy, a zginął w ostatniej chwili ratując system.Z drugiej strony pierwotne zakończenie było, moim zdaniem, bardziej realistyczne. Kirk dostał w plecy od Sorana z jego broni i to było znacznie bardziej prawdopodobne i chyba bardziej dramatyczne.[/SPOILERY]EDIT:A tak przy okazji to było tu trochę komizmu. Soran próbujący wskoczyć do Nexusa miał coś w sobie śmiesznego (sama sytuacja).

  Hivision
  Participant
  #20275

  Ja jednak zdecydowanie wole zostać przy wersji którą znałem do dzisiaj. Przyzwyczaiłem się do niej.

  AHM
  Participant
  #20305

  Od samego początku gdy tylko pojawił się Kirk (w ST.GEN) było oczywiste że musi zginąć. Za bardzo by to skomplikowało dalsze części ST. Jeden wielki kapitan odchodzi a na jego miejsce pojawia się inny. A czy ginie w taki czy inny sposób, można polemizować. Myślę że ten oryginalny jest troszkę naciągnięty.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram