OOC Gry - tura druga

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 33 total)
  • Author
    Participant

Popatrz popatr. Pani "ja się nigdy nie zarejestruje" 😀 No i raczej nie będzie, bo pytał się o "dane techniczne" (czyli o znajomość przepisów przez Hendersona).Hmm... w sumie nie pytał, ale trzeba bronić graczy 😛

I. Thorne
    Participant

Zar, o żesz Ty, uprzedziłeś mnie :DTutaj osoba animująca Hendersona nie chce przyznać, że nie ma racji w swoich wypowiedziach jako Henderson. A naprawdę to nie jest trudne :>Witamy Agusiu na forum. A ktoś mówił, że nigdy się nie zarejestruje :>PS. Karenka już dała parę pasków na tacę w intencji powrotu Nowaka.

Naukowy
    Participant

Przepraszam, ze sie wtrace, ale czy to aby nie bedzie zdobywanie rpgowej wiedzy w niedozwolony sposob?

Ja animuję Hendersona, a nie nim jestem..O to co on wiedzieć powinien (to znaczy jaki ma zakres obowiązków i jakie przywileje) ja muszę dopytywać.

fluor
    Keymaster

Jak slusznie zauwazyl Abu, on nie jest Hendersonem, tylko graczem, ktory animuje jedna z jego osobowosci - co powoduje, ze Abu nie moze zdobywac nielegalnie erpegowej wiedzy. Jak kazdy gracz ma prawo znac kompetencje i mozliwosci swojej postaci oraz ma szerokie prawo do informacji i wyjasniania kwestii, ktore moga byc dyskusyjne (jak kazdy).Dopiero "przeciekanie" wiedzy w postach danego bohatera byloby wystepkiem przeciwko duchowi gry.

Agnes
    Participant

Pytanie (retoryczne w sumie) tylko.... czy do takich kompetencji, mozliwosci, niezbednych informacji nalezy wiedza o tym w ktorym momencie postac nie mowila prawdy, gdzie ja naciagala, a gdzie byla to czysta prawda.... Skoro napisaliscie, ze nie jest to nielegalne zdobywanie rpgowej wiedzy, to ok. I wlasciwie ciesze sie, ze tak napisaliscie. Jak widac wysnulam mylny wniosek z cytowanego poprzednio fragmentu wyowiedzi Naukowego. No cvoz. Zdarza sie. Dobrze wiedziec, ze nie bedzie w tekstach nawet najmniejszych podstaw do sadzenia iz nastapil "przemyt" takiej wiedzy. Co do rejestracji, czasami tak jest ze zdanie sie zmienia 😀 Zwlaszcza jak wystapia ku temu istotne powody ;)Co do powrotu Nowaka to... Ciekawe, jakie jest p-stwo, zeby sam Henderson blagal Nowaka o szybki powrot 😛

Naukowy
    Participant

Pytanie (retoryczne w sumie) tylko.... czy do takich kompetencji, mozliwosci, niezbednych informacji nalezy wiedza o tym w ktorym momencie postac nie mowila prawdy, gdzie ja naciagala, a gdzie byla to czysta prawda....

Uznałem, że Archie Henderson jako czysty militarysta będzie doskonale znał swoje kompetencje, i nie nabierze sie na żadne kłamstewko czy blef z nimi związane.

Co do powrotu Nowaka to... Ciekawe, jakie jest p-stwo, zeby sam Henderson blagal Nowaka o szybki powrot

Dobre pytanie 😆 ..Obawiam się, że nie ma żadnych szans, aby Henderson błagał o powrót Nowaka.

Chociaż ciekawą sytuacją byłby bunt części załogi stacji wobec komandora..Ale taki z barykadami i butelkami z benzyną 😆

Zarathos
    Participant

Ja jakoś nie mam problemów z wizją mojego Hendersona błagającego o przeniesienie gdziekolwiek, byle daleko od tego siedliska brudu, bakterii i egzotycnych chorób, z całą pewnością śmiertelnych i nieuleczalnych :)Co do pkt. 1 to raczej średnio wyobrażam sobie żołnierza znającego się na przepisach, kruczkach i sztuczkach papierkowego zarządzania personelem. Jak już to raczej odwrotnie - super-żołnierz gubiący się z momencie dostania pierwszego papierka do podpisu 😀

Naukowy
    Participant

Ja jakoś nie mam problemów z wizją mojego Hendersona błagającego o przeniesienie gdziekolwiek, byle daleko od tego siedliska brudu, bakterii i egzotycnych chorób, z całą pewnością śmiertelnych i nieuleczalnych

I tu jest pies pogrzebany 😆 ..Bo Hendersonów jest kilka( a zmiana osobowosci tak co godzinę :D), i co straszy jednego, innych śmieszy.

Nawet jeśli jeden Henderson będzie błagał o przeniesienie to paru kolejnych napewno zrezygnuje z przeniesienia.

Ciężko by znaleźć powód który wszystkie osobowości Hendersona uznałyby za wystarczajacy do opuszczenia bazy.

Co do pkt. 1 to raczej średnio wyobrażam sobie żołnierza znającego się na przepisach, kruczkach i sztuczkach papierkowego zarządzania personelem

I dlatego zapewne całą robotę papierkową związaną z degradacją Allory nakazałby właśnie wykonać Allorze Mytrax, naiwnie wierząc w jej oficersko-żołnierski honor :D.

To że zna kompetencje nie oznacza, że wie jakie z nimi związane są procedury. Niemniej wie co mu (jako dowódcy ) wolno, a czego nie..

Agnes
    Participant

Bo Hendersonów jest kilka( a zmiana osobowosci tak co godzinę ), i co straszy jednego, innych śmieszy.

Nawet jeśli jeden Henderson będzie błagał o przeniesienie to paru kolejnych napewno zrezygnuje z przeniesienia.

Moze i kilka. Jednak poprawcie mnie, jesli sie myle, ze dotychczas pokazalo sie az 3: Winicjusz, Archibald oraz "Czyscioszek". Zar juz napisal swoje stanowisko, w imieniu EWinbicjusza powien napisac jego animator, czyli Miachal, z tego co pamietam.

Za s co do Aloory, osobiscie widzialabym wiecej rzeczy w tekstch niz gdybyania i planow np. na forum

Naukowy
    Participant

Moze i kilka. Jednak poprawcie mnie, jesli sie myle, ze dotychczas pokazalo sie az 3: Winicjusz, Archibald oraz "Czyscioszek". Zar juz napisal swoje stanowisko, w imieniu EWinbicjusza powien napisac jego animator, czyli Miachal, z tego co pamietam.

Mnie chodziło bardziej o to, że przy tylu osobowościach Hendersonowi ciężko będzie podejmowac decyzje w ważnych dla niego/ lub dla bazy sprawach. Bo każda z nich ma inne spojrzenie na świat i może zmienić podjetą przez poprzednią osobowość Hendersona decyzję, a kolejna zmienić ponownie.. i tak dalej.

Unicorn
    Participant

Kapitanie... przeglądałam swoje poprzednie posty.. i tam Styczyński chce o czymś pogadać z Unicą... czy to aktualne, czy dać sobie z tym spokój???

Zarathos
    Participant

Juz nieaktualne 🙁 Ale Uni zawsze może pogadać z kapitanem (wszystko, tylko trzymajcie go z daleka od Lwaxany :D)

Unicorn
    Participant

hehe.... zobaczymy co da się zrobić 😉 Dzisiaj 100% piszę posta... 🙂

fluor
    Keymaster

Dla zainteresowanych - pewne informacje o USS Jakin i innych okretach przt stacji mozna znalezc na starej, nieaktualizowanej ostatnio stronce BG-166 link 🙂

O`mus
    Participant

To ja mam pytanie do kapitana. Czy rozkaz z dowództwa o zakazie organizowania wypraw na planetę, dojdzie na tyle szybko, aby powstrzymać marines, czy nie? Bo nie wiem jak usytuowane jest czasowo całe zajście 😀

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 33 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram