OOC Grupy

Viewing 10 posts - 826 through 835 (of 835 total)
  • Author
    Posts
  • Unicorn
    Participant
    #41805

    Czyyyyyyyyyyyyli? Mam zncpowac jednego z ludzi ochorny ktoóry będzie dawać raport Unice na powierzchnie???

    Eric Keitel
    Participant
    #41806

    Jak wolisz. Albo Unica już będzie na pokładzie, albo prześle się po wezwaniu kapitana, albo zenpecuj ochroniarza 😉 W przypadku Unici Keitel będzie spokojny (tak jak w moim poście). Gdyby ktoś chciał go zatrzymywać na siłe, to będzie się bronił - a jest w tym niezły.

    Eric Keitel
    Participant
    #41923

    Czesc posta przeniesiona do Mesy

    A teraz inna sprawa, dotycząca Elixy 😀

    Kiedy planowane są dokłądnie same negocjacje i jak będą urządzone? Nie chciałbym się czepiać / nadto upraszczać, ale 'Wyprawa' pokazała ze pisanie post po poście będzie trwało wieki. łatwiejszy będzie WP - albo jeszcze lepiej konferencja na GG miedzy biorącymi udział - tak zeby głównymi stronami zostali Johnson i ten fanatyk, doradcy obu mogli się ew. wrącać. A Claire będzie po swojemu i tak coś kombinować...

    Naukowy
    Participant
    #41935

    I nie zapominając o wtrącaniu się księdza.. 😆 Proponuję by szkielet Wpka stworzyli Zar z Fluorem, gdyż to oni bedą negocjować. A potem dać ten szkielet do uzupełnienia poszczególnym postaciom z drugiego planu.

    fluor
    Keymaster
    #41957

    Chce doprecyzować, że choć Johnson zadeklarował, że zaprosi Claire na planetę, by zwiększyć poczucie bezpieczeństwa Szubenbauma, to jednak nie wspominał, że będzie ona brała udział w negocjacjach (nie ma zamiaru dopuszczać osób postronnych do samych obrad).

    Naukowy
    Participant
    #41963

    Cóż...narada z Unicą i pozostałymi członkami korpusu dyplomatycznego, to doskonała okazaj na to by Johnson przedstawił swoją wizje rozmów dyplomatycznych, a takze określił kto w nich będzie /nie będize brał.Ze swej strony mogę zapewnić, że Claire będzie się próbowała na nie wedrzeć 😆

    Eric Keitel
    Participant
    #41965

    Goriasko też. I jeśli znam życie to i druga dziennikarka. I tu będzie sprawa, co zrobić. Styczyński kazał innym reporterom ułatwiać życie, więc może się zgodzi na tą dwójkę jako obserwatorów - bez prawa do odzywania się.

    Naukowy
    Participant
    #41970

    To już pozostaje w kwestii planów Johnsona i aprobaty/dezaprobaty* tych planów przez rabina/terrorystę.**- niepotrzebne skreślić 😆

    Zuza
    Participant
    #43118

    Próbuję ustalić sobie linie czasowe na Elixie...dzień 1:- narada- pod wieczór: rozmowa z Szubenbaumem- wieczór/noc: ogniskodzień 2, rano:- poszukiwania Keitela- alarm na statkuPoprawcie mnie, jeśli cos pomyliłam 🙂

    Zarathos
    Participant
    #43832

    Zamkniete i przeniesione do archiwum po zniszczeniu USS Excelsior i rozpoczeciu drugiej tury gry.

Viewing 10 posts - 826 through 835 (of 835 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram