"On Screen!" #1

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Participant

"On Screen!" to internetowy periodyk, w którym omawiane będą bieżące wydarzenia, jak również nowości i ciekawostki ze Star Trek Online. W pierwszym odcinku Brandon Felczer (czyli "BranFlakes", menadżer kontaktów ze społęcznością STO) oraz Whit ("CaptainKikii") opowiadają o zimowym evencie oraz o kilku nowościach, których gracze mogą spodziewać się w 2013 roku.

[more]

Od Redakcji:

W pewnym momencie Brandon wypowiada słowa:

We're very excited and we have a huge event planned as well as the Special Feature Episode that Federation and Klingon Players can run through and earn free starship.

Czyżby za Feature Episodes szykował się nowy, darmowy statek?

Źródło: "On Screen!" – Episode 1[/more]

Melnikor
    Participant

Kolejna komunistyczna propaganda sukcesu jakie to STO jest "awesome and cool"... ehh ale o tym jakie bugi pojawiły się przy okazji Eventu to już zapomnieli wspomnieć :/

Czyżby za Feature Episodes szykował się nowy, darmowy statek?

Jako nagroda specjalna z okazji 3 rocznicy.

Slawek
    Moderator

Po minucie miałem dość. Fajna inicjatywa jeśli chodzi o przedstawienie newsów w formie innej niż tekstowa, ale już sama obecność Brandona sprawia, że nie można tego brać poważnie jako "community show", gdyż faktycznie wszystko będzie tu Ą i Ę. No i te sztuczne uśmiechy...Co do rocznicy i okrętu, niemal już pewne, że będzie to Ambassador dla FED oraz coś nowego dla KDF - najprawdopodobniej K'Vort, który także pojawił się w Yesterday's Enterprise. Niewykluczone, że pojawi się też Denise Crosby jako Sela (o ile od strony formalnej im się wszystko uda).

Melnikor
    Participant

Nie tylko podcasat jest Ą i Ę, komentarze też takie muszą być, jak tylko napisałem kilka słów krytyki po kilku godzinach (w sumie jak zaczęli pracę) mój komentarz zniknął.

Ugand
    Participant

zamiast niej wolałbym zobaczyć zer0niusrexa tak poza tym, jeżeli chcą przyciągnąć widzów ładną dziewczyną, to SUUUUUUABOOOOOOO, bo jak mniemam, obejrzenie tego oznaczałoby bezpowrotną stratę 4min z mojego życia... (czyt.: festiwal bredni)

Lafiel
    Participant

Haha, faktycznie ta babeczkę to tam wsadzili żeby chyba robiła za coś "miłego" dla oka... i faktycznie mówią w samych superlatywach ale czegóż można się spodziewać po produkcji która jest strikte marketingowo-PR'owa... 😉

Cóż ... widać lepiej by było, gdyby w kilpie wystąpili "nudziarze" - tak a propos komentarzy ...

Beret
    Participant

Obejrzałem... czekam i będę obserwował... zobaczymy jak się to rozwinie

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram