Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Okładka Star Trek Online ujawniona

Okładka Star Trek Online ujawniona

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Author
    Posts
  • fluor
    Keymaster
    #5185

    Oczekiwanie do lutego 2010 ludzie z Cryptic umilają nam ujawnianiem kolejnych detali związanych z grą - w dalszej części grafika z okładki.[more]

    Dołączona grafika

    O grze Star Trek Online wiemy coraz więcej, znamy także jej datę premiery.

    Źródło: stltoday.com[/more]

    Lo'Rel
    Participant
    #81425

    Proszę, a na okładce moja ulubiona klasa okrętu z tej gry. Poza tym ciekawy wzór.

    fluor
    Keymaster
    #81426

    Ten fazer jak wiertarka wygląda 🙂

    Lo'Rel
    Participant
    #81427

    a to fakt 🙂

    Slawek
    Moderator
    #81428

    Pusta biel wokół znaczka psuje całkiem niezłą grafikę. Mogliby zastąpić to gwiazdami czy czymś podobnym.

    Barusz
    Participant
    #81429

    Kiczowate i for-teenagers-only :/ Rozumiem, że to produkcja opowiadająca o wojnie i z góry pozbawiona ambicji, ale wygląda źle.

    Avenger
    Participant
    #81431

    Buahahahahahahahahahaha.... xDPo prostu zgon.Widać że ci ludzie nie mają zielonego pojęcia o kompozycji kolorów.Raczej tylko fanatycy (nawet nie fani) ST będą w to grać bo normalni gracze mmo dadzą sobie pass na tą grę po zobaczeniu okładki.Jakiś płonący pedzio w sweterku, litości proszę. xD

    Erixin
    Participant
    #81436

    Stylistyka nawiązuje do okładek i plakatów filmowych z lat 30 i 50. Oczywiste jest że w grę będą grali fani ST i wielu takich, którym EVE nie przypadło do gustu, a chcieli by pograć w dobre MMO. Wiadomo kto wyda tę grę w Polsce i czy będzie spolszczona?

    cinus
    Participant
    #81437

    Poza tym, że będzie wydana w Europie na razie nic nie wiadomo 😉

    Infango
    Participant
    #81449

    Buahahahahahahahahahaha.... xD

    Po prostu zgon.

    Widać że ci ludzie nie mają zielonego pojęcia o kompozycji kolorów.

    Raczej tylko fanatycy (nawet nie fani) ST będą w to grać bo normalni gracze mmo dadzą sobie pass na tą grę po zobaczeniu okładki.

    Jakiś płonący pedzio w sweterku, litości proszę. xD

    Gram już prawie 20 lat ( .... ) i nigdy nie kupiłem gry po patrząc na okładkę zwłaszcza gry typu mmo. Jeśli będzie można pobrać i zagrać przez pewien okres za darmochę w celach testowych i gra będzie dobra to czemu nie może to będzie pierwszy płatny mmo .... No chyba że Star Wars mmo okaże się dobry ale obawiam się :

    Dołączona grafika 🙁

    lszekg
    Participant
    #81483

    Nie wieszajmy na tej okładce psów. Wszystkie okładki ostatnio wyglądają tak samo. W stylu plakatu Casablanki albo Indiany Jonesa :/

    Avenger
    Participant
    #81498

    Infango nie, to ja gram raptem ćwiartkę dwu-krotności tego co ty, a zresztą NIE napisałem że JA NIE będę grać, ja tylko okładkę wyśmiałem w ten sposób. ;)Do samej gry się jeszcze nie przyczepiłem, bo nie grałem. Jak pogram to się przyczepie. xD

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram