Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Oficjalny trailer serialu V

Oficjalny trailer serialu V

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)
  • Author
    Posts
  • Cross
    Keymaster
    #4699

    "V" będzie opowiadał o walce przeciwko przybyszom z kosmosu. W aktualnej wersji główną bohaterką będzie agentka rządowa ds.bezpieczeństwa kraju.

    Trailer zobaczyć można tutaj.

    Barusz
    Participant
    #74047

    Będę oglądał na bieżąco. Żaden serial nie zasłużył na kolejną szansę tak jak Earth-Final Conflict.Jak w 02.26 zobaczyłem przemawiającego brodatego grubaska, to pomyślałem, że to szef Tyrol 🙂

    Breen
    Participant
    #74066

    Będę oglądał na bieżąco. Żaden serial nie zasłużył na kolejną szansę tak jak Earth-Final Conflict.

    Jak w 02.26 zobaczyłem przemawiającego brodatego grubaska, to pomyślałem, że to szef Tyrol 🙂

    Barusz czyżby twórcy V wzorowali się na ETFC? W każdym bądź razie trailer mi się podoba, po zakończeniu BSG nie mam co oglądać.. no poza n'tym razem Enterprise czy DS9 😉

    Krusty
    Participant
    #74069

    Będę oglądał na bieżąco. Żaden serial nie zasłużył na kolejną szansę tak jak Earth-Final Conflict.

    Jak w 02.26 zobaczyłem przemawiającego brodatego grubaska, to pomyślałem, że to szef Tyrol 🙂

    WTF zdajesz sobie rację że to remake V a nie EFC?

    Barusz
    Participant
    #74071

    Zdaję, gdyż posiadłem sztukę składania liter w sylaby. To było takie nawiązanie, używając języka logiki to materialnie się zbliża do remake'a EFC, formalnie nim nie będąc. Trochę jakby fan DS9 zaczął oglądać BSG i stwierdził "damn, wreszcie się doczekałem ciągu dalszego mojego Star Treka" - ów ktoś wiedziałby, że to nie jest ciag dalszy jego ST, ale przez to taka wypowiedź nie traciłaby sensu. Breen świetnie wychwycił moją intencję pisząc o wzorowaniu. Oryginalnego V nie kojarzę w ogóle, więc nie mógł mi się skojarzyć.

    Flashbones
    Participant
    #74155

    Trailer całkiem fajny, czekam na serial z niecierpliwością ! Może wie ktoś kiedy pierwszy odcinek puszczą ?

    Eviva
    Participant
    #74156

    Zapowiada sie nieźle. Może obejrzymy w naszej TV?

    Piotr
    Keymaster
    #74158

    Rusza w tym roku, więc na jesień. Ale wątpię, że u nas szybko będzie.

    zdarom
    Participant
    #74207

    Jeśli kiedykolwiek u nas puszczą

    Silver Phoenix
    Participant
    #74209

    Prędzej kupisz DVD na Allegro czy nawet w Merlinie 🙂 Cóż, podobno cierpliwość jest cnotą... Ale jak tak dalej będzie, to wszyscy żywcem do Nieba zostaniemy wzięci 😉

    zdarom
    Participant
    #74212

    Ja się nigdzie nie wybieram, na razie dobrze mi tu

    Eviva
    Participant
    #74219

    Prędzej kupisz DVD na Allegro czy nawet w Merlinie 🙂 Cóż, podobno cierpliwość jest cnotą... Ale jak tak dalej będzie, to wszyscy żywcem do Nieba zostaniemy wzięci 😉

    Ja do nieba? z moim wrednym charakterkiem? Wyobrażacie mnie sobie w nocnej koszuli, ze skrzydełkami, aureolą i harfą na dobitkę?

    Silver Phoenix
    Participant
    #74225

    A pewno. Wiesz, jak taką harfą można kogoś przez łeb zdzielić? 🙂

    Eviva
    Participant
    #74226

    A pewno. Wiesz, jak taką harfą można kogoś przez łeb zdzielić? 🙂

    A no tak, można, jednak w tym stroju, ze skrzydełkami u ramion i aureolą wokół głowy byłoby nie halo walić harfą bez łeb. Co innego różki i widły....

    Toreth
    Participant
    #74228

    Co innego różki i widły....

    ... i spiczaste uszka.... 😉

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram