Forum Trek.pl Newsy Star Trek Oficjalne tapety Star Trek

Oficjalne tapety Star Trek

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Participant

The Iconfactory w porozumieniu z Paramount Pictures udostępniło na specjalnie do tego stworzonej stronie oficjalne piktogramy i tapety powstałe w hołdzie Star Trekowi. Darmowy dostęp trwać będzie trzy tygodnie. W tym tygodniu dostępne są cztery tapety z motywem opartym na mundurze załogi. Strona będzie aktualizowana przez kolejne 2 tygodnie w miarę pojawiania się nowych produktów.

Źródło: The Iconfactory.

Xalein
    Participant

Właśnie takich tapet szukałem dla swojego kompa.

zdarom
    Participant

Kiepskie tapety

Tsalex
    Participant

marne tapety nic ciekwego

Jamjumetley
    Participant

Tapetki mogą być. Spróbuję wykorzystać jedną w innym celu niż jako tło pulpitu... :ninja:

Xalein
    Participant

Tapetki mogą być. Spróbuję wykorzystać jedną w innym celu niż jako tło pulpitu... :ninja:

Jesli do uszycia munduru to ja też chcę 😛

Jamjumetley
    Participant

No właśnie skroiłem sobie avatara ;)<---

Xalein
    Participant

No właśnie skroiłem sobie avatara 😉

<---

Ale ja chciałbym taki normalny 😀

Toreth
    Participant

Kiedyś był taki niemiecki sklep wysyłkowy, w którym można było kupić różne trekowe gadżety, m. in. mundury. Miałam taki w stylu First Contact. Sprzedałam na Allegro przed Wielką Przeprowadzką. Nie wiem, czy sklep jeszcze istnieje, ale jeśli tamten miał, to może inne też będą miały. Trzeba poszukać.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram