Forum Trek.pl Newsy Star Trek Of Gods And Men - nowe, szokujące plany Russa i Cowlanda

Of Gods And Men - nowe, szokujące plany Russa i Cowlanda

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Participant

Załoga OGAM przygotowała dla nas dwie wiadomości: dobrą i złą. Dobra jest taka, że Tim Russ i jego ekipa mają zamiar dogadać się z Paramountem i CBS w sprawie włączenia oficjalnie OGAM do grupy produkcji spod znaku Treka. Zła jest taka, że jeśli to nastąpi to OGAM nie będzie dystrybuowany za darmo.

Jak powiedział Russ w wywiadzie dla "Making movies":

"To nie jest fanfilm. To niezależna produkcja spod znaku Star Trek i zamierzamy sprzedawać ją poprzez ściąganie z internetu lub DVD."

Oto treść wywiadu, a tu komentarze z trekbbs.

Dalek
    Participant

Co za różnica? Większość fanów i tak pożyczy z internetu ;P

Pah Wraith
    Participant

Heh, niby tak, ale zonk w tym, że jeśli najpierw mówi się, że robi się to "dla idei", gromadzi w ten sposób popularność a potem orzeka się, że to będzie jednak tylko w sprzedaży to nie jest bynajmniej uczciwe...

Domko
    Participant

Dokładnie. Nie dziwię się krytycznym komentarzom z trekbbs. Takie postępowanie to niestety oszustwo.Pomijając już fakt, że sam pomysł na fabułę (mirrorowy wszechświat i NCC-1701-M klasy Constitution) jakoś mnie nie zachęcił, to teraz już zupełnie ten projekt przestał mnie interesować przez podejście do sprawy jego twórców.

Gosiek
    Participant

Mi akurat pomysł na stworzenie produkcji osadzonej w mirrorowym świecie się podoba, gdyż uważam cały ten wątek za jeden z ciekawszych jakie pojawiły się w treku i jeżeli zostanie zrealizowana chętnie się z nią zapoznam. A co do podpięcia się pod Paramount - widać finanse okazały się kolejny raz silniejsze od idei, pewnie zabrakło trochę kasy, którą Paramount może wyłożyć. 😉

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram