Forum Fandom Kluby i grupy IKC Kronos odciski...

odciski...

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • Senok
    Participant
    #5324

    Tak się patrzę na nasze odciski na "liście obecności" z ostatniego spotkania (02-01-2010r.)... i sobie myślę co one (Wam) przypominają? Powiedzmy, że to tak odnośnie spóźnionych "Andrzejków", co by nie było nudno... Może zacznę...Troi - zrobiła jakąś meduzę,Belana - trzyma w ręku pora...,Jarrod - chyba myślisz już o dzieciach, bo to mi wygląda na zarodek z jakimś klingońskim kręgosłupem po środku,a mój... to mi nic nie przypomina... no chyba, że zabezpieczenie przed wyżej wspomnianymi dziećmi 😉 .A jakie Wy macie skojarzenia?

    fluor
    Keymaster
    #85025

    bardzo mi się podoba protokół z Waszego zebrania 🙂

    Jarrod
    Participant
    #85585

    A jakie Wy macie skojarzenia?

    Cześć Senok, miło było się spotkać.

    Jako wywołany do tablicy, przyznaję że to mój krwawy keczupowy odcisk 😉

    Ale czy on przedstawia to co napisałeś to nie jestem pewny, musiałbym dokładnie zbadać sprawę 😎

    Co do skojarzenia to np odcisk Troi wygląda dla mnie jak mały szary ufoludek z wielką głową - wiadomo doradca Troi i jej empatyczne zdolności.

    Belany, jak zauważyłeś, wygląda na jakieś warzywo, ale bliżej nieznane - borgowe, lepiej się nie zbliżać bo zasymiluje.

    A Twoje... hm... nie wiem ;]

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram