Forum Fantastyka Star Trek Ocena Entka(inna niż pozostałe)

Ocena Entka(inna niż pozostałe)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 39 total)
  • Author
    Posts
  • Krusty
    Participant
    #1738

    Jako że ostatnio nadrabiam zaległości w oglądaniu Entka postanowiłem poddać ten serial subiektywnej ocenie czy ocenić co ten serial wnosi wartościowego i po długim zastanowieniu stwierdzam że jedynymi rzeczami które przyciągają mnie do jego oglądania jest Protos i czołówka która moim zdaniem jest najlepsza w całej historii Treka, no i muzyczka jest też niezła no i jest T'Pol ;).

    Reyden
    Participant
    #9054

    Jako że ostatnio zaczalem nadrabiać zaległości w oglądaniu Entka postanowiłem poddać ten serial subiektywnej ocenie czy ocenić co ten serial wnosi wartościowego i po długim zastanowieniu stwierdzam że jedynymi rzeczami które przyciągają mnie do jego oglądania jest Protos i czołówka która moim zdaniem jest najlepsza w całej historii Treka, no i muzyczka jest też niezła no i jest T'Pol ;).

    Ma racje

    Broken Bow sie ogladało z ciekowości (?) będzie ENT( imho najlepszy odcinek) ,

    Muzyka poczatkowa jest chyba faktycznie najlepsza z całego ST

    a co do postacii , u mnie ich notowania są raczej niskie

    mnemen
    Participant
    #9058

    Czołówka jaka jest każdy widzi. Pokazuje, że ten serial nie jest trekiem, a stworzona została aby przyciągnąć tych co widziąc przelatujący statek od razu zmieniali kanał

    Xalein
    Participant
    #9059

    Czołówka jaka jest każdy widzi. Pokazuje, że ten serial nie jest trekiem, a stworzona została aby przyciągnąć tych co widziąc przelatujący statek od razu zmieniali kanał

    Jak nie jest trekiem jak jest 😀 Jest wyraznie napisane "na podstawie Star Trek GR" ( no chyba ze ktos nie zna angielskiego 8) )

    Seldon
    Participant
    #9060

    Nie, bez przesady. Przelatujące okręty były nie tylko w Treku. Gorzej, że Entek wogóle nie nazywa się "Star Trek" i to jest dowód na to, że Entek jest bardziej komercyjny. A czołówka ma swój urok jednak.

    mnemen
    Participant
    #9069

    Jak nie jest trekiem jak jest 😀  Jest wyraznie napisane "na podstawie Star Trek GR" ( no chyba ze ktos nie zna angielskiego  8) )

    Większość fanfików też jest na podstawie Star Trek GR 😛

    Krusty
    Participant
    #9104

    Nie wiem jak wy ale to jedyna trekowa czołówka która sprawia że się wzruszam wieć dla mnie ona może być nawet komercyjna ważne że porusza i ma to coś.

    TaChYoN
    Participant
    #9107

    Nie wiem jak wy ale to jedyna trekowa czołówka która sprawia że się wzruszam wieć dla mnie ona może być nawet komercyjna ważne że porusza i ma to coś.

    No ta czołówka jest po prostu zupełnie inna i - faktycznie trzeba przyznać, ze jest udana. Te wszystkie motywy w czolowce i oczywiscie sama piosenka tutyłowa - po prostu smerfoza do kwadratu. 😀 😀 Ale nie można jednocześnie zapomniać o pozostałych czołówkach, ktore zazwyczaj zawierały po kilka całkiem ładnych kadrów i grafcznie nie były może wybitne... ale ta MUZYKA po prostu powala na kolana i zachwyca pod niebiosa... 🙂 Ot choćby ta z Voy'a czy DS9... miodzio jednym słowem 8)

    Coen
    Participant
    #9109

    No, ba! Scena w której Defiant wylatuje z cienia jest po prostu idealna. Wymiekam po prostu na niej 🙂

    Krusty
    Participant
    #9111

    No dobra ale pozostałe czołówki to tylko ujęcia statków i przestrzeni. A czołówka Entka zawiera doskonałe podsumowanie Treka: "Dążyć tam gdzie nie dotarł żaden człowiek" pokazując to na ujęciach rozpoczynających się poprzez prostą tratwe aż do NX01. Jest to doskonałe podsumowanie tego co osiągneła ludzkość. I dlatego według mnie jest to najlepsza czołowka, a muzyka i tekst piosenki doskonale to dopełniają.

    Acer
    Participant
    #9385

    No, ba! Scena w której Defiant wylatuje z cienia jest po prostu idealna. Wymiekam po prostu na niej 🙂

    no pewnie, DS9 ma najlepszą czołówke, wogóle DS9 RULEZ !!!

    EddieGcT
    Participant
    #9423

    Ehhhhh DS9 tez lubie, chyba nawet najbardzie ze wszystkich, ale nie wiem czy moge tak pisac ze jeden lubie bardziej niz inny, w koncu kazdy trek ma jakis swoj klimat i jakis urok

    Krusty
    Participant
    #9431

    Chłopaki przecież najlepszy trek to Enterprise 😉 nie czytacie ST: Monthly i nie słuchacie wypowiedzi panów B&B. 😆 .

    A tak na serio każdy serial jest nowatorski ale i tak nic ni pobieje DS9 który wyrażnie przewodzi stawce. Jeśli chcecie to moge nawet wymienić te powody ale nie teraz bo nie chce mi sie tyle pisać.

    4mami
    Participant
    #9745

    ENT mi sie podoba - postac T'Pol 😀 czwarty odcinek STRANGE NEW WORLD - laduja na planecie z pylkami i po powrocie na ENT, T'Pol smaruje sie mascia odkazajaca 😀 😀 😀 Broken Bow-wstep na 1,5 odcinka, a zakonczenie raz dwa i koniec 😡

    drupi
    Participant
    #9748

    Co do DS9 to fenomen popularności tej serii jest tylko w Polsce. Naprawde na świecie nie jest on taki popularny. Może to nieciekawy przykład, ale była ankieta choćby wlaśnie STM, w którym na 10 najpopularniejszych osób nie było ani jednej z DS9. I nie piszcie, że amerykanie się nie znają, albo, że STM czytają małolaty, gdyż w ankiecie pojawiły się osoby z TNG, Tosa z wszystkich serii poza DS9. Dziwne co?P.s. ACER Acer proszę cię z tym podpisem to weź sie opanuj naprawdę nie mam ochoty się tu spierać ale naprawdę nie przesadzaj.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 39 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram