Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka Obstawiamy ;)

Obstawiamy ;)

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • Barusz
    Participant
    #5455

    Póki jeszcze hazard internetowy jest dozwolony, możemy się pobawić 😉 Na początek obstawiamy wyniki wyborów prezydenckich. Moje typy poniżej, mam nadzieję, że ktoś się przyłączy:B. Komorowski 32% L. Kaczyński 23% A. Olechowski 17% W. Pawlak 8% J. Szmajdziński 8% M. Jurek 4% L. Dorn 2% J. Korwin-Mikke 2%A. Lepper - 2%T. Nałęcz 1% Reszta 1%Do wygranie poczucie, że zna się polską scenę polityczną 🙂

    Romek 63
    Participant
    #87119

    Ja bym stawiał że Olechowski będzie miał 10% mniej i będzie raczej tak:B. Komorowski 42% L. Kaczyński 23% A. Olechowski 7% W. Pawlak 8% J. Szmajdziński 8% M. Jurek 4% L. Dorn 2% J. Korwin-Mikke 2%A. Lepper - 2%T. Nałęcz 1% Reszta 1%Do wygranie poczucie, że zna się polską scenę polityczną :)[/quote]

    Elvenking
    Participant
    #87289

    Fajna pierwsza dama nam się szykuje, jak Komorowski wygra wybory 😉

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Romek 63
    Participant
    #87292

    No tak - to może być pewien problem 🙁 W takim razie Bronek musi jej postawić ultimatum: albo drastyczna dieta i dużo czasu na siłowni codziennie, albo szlaban na podróże zagraniczne :mrgreen:

    fluor
    Keymaster
    #87294

    To chyba Komorowski postulował, by prezydent niepotrzebnie nie dublował funkcji MSZ? 😉

    Romek 63
    Participant
    #87296

    To chyba Komorowski postulował, by prezydent niepotrzebnie nie dublował funkcji MSZ? 😉

    Zgadza się :yes: Widocznie miał w tym jakiś cel ;D

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram