Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Nauka Obce cywilizacje

Obce cywilizacje

Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 221 total)
  • Author
    Posts
  • Galactica
    Participant
    #112452

    Dowodów na ingerencję kosmitów nie ma, ponieważ zostały przed nami ukryte 😀 Na miejscu cywilizacji pozaziemskich sprawdziłbym co się ciekawego na takim małym świecie tworzy. Jak wygląda ta nowa cywilizacja i jak zachowują się jej przedstawiciele. Jeżeli rzeczywiście kosmici nas odwiedzali to raczej nie ingerowali w nasz rozwój, bo po co tworzyć sobie nowych wrogów albo stwierdzili, że wykorzystamy ich wiedzę do zniszczenia samych siebie.Właściwie bardziej zastanawia mnie fakt czy komuś nie przyjdzie do głowy zburzenie piramid.Dlaczego ktoś miałby tak zrobić? Być może z tej samej przyczyny, dla której być może powstały. Religia; piramidy jako relikt wierzeń pogańskich należy usunąć, by nie obrażać Boga/bogów.Podważanie inteligencji starożytnych jest obrażanie samej inteligencji i starożytnych. Ci ludzie byli tak samo mądrzy jak my, a czasami wydaje mi się, że mądrzejsi. Patrząc z perspektywy przyszłych pokoleń i troszkę teoretyzując nas można uznać za niezbyt inteligentnych.Wie ktoś coś na temat starożytnych ksiąg hinduistycznych poza tym, że coś takiego istnieje ❓

    Romek 63
    Participant
    #112457

    Wie ktoś coś na temat starożytnych ksiąg hinduistycznych poza tym, że coś takiego istnieje ❓

    Chodzi Ci o tego typu informacje ?

    http://www.gwiazdy.com.pl/component/conten...ojazdy-latajace

    http://www.kontestator.eu/artykuly_z_nexus...dy_latajace.php

    Wydają mi się jednak nie do końca wiarygodne.

    Match
    Participant
    #112458

    Nexus i Gwiazdy mówią jako źródło informacji? No proszę Cię... może jeszcze blogi kefira i astromarii?

    Galactica
    Participant
    #112462

    Chodziło dokładnie o to Romku.Pomijając rodzaj źródła wierzycie w takie coś ❓

    Match
    Participant
    #112463

    Co do helikopterów w piramidach - czytałem, że najprawdopodobniej zlały się różne hieroglify - przekuwano tekst i zostały resztki starego.Kulturą indyjską interesowałem się znacznie mniej, Mahabharaty nie znam w całości, ale przeszukałem wielokrotnie po słowach kluczowych i mogę powiedzieć, że... znaczna częśc fragmentów potwierdzających wojnę atomową w prehistorii... nie istnieje w tekście 🙂

    mad
    Participant
    #112464

    coś jakieś to mało wiarygodne..

    Romek 63
    Participant
    #112469

    Są też doniesienia o obcych z bliższych nam czasów. Może też niezbyt wiarygodne ale jednak ciągle powracają jak bumerang 😛

    Były oficer Air Force: widziałem dwie katastrofy UFO

    http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/byly...,wiadomosc.html

    Romek 63
    Participant
    #113161

    Ludzkość wysłała wiadomość do cywilizacji pozaziemskich

    http://nt.interia.pl/technauka/news-ludzko...ampaign=firefox

    Dołączona grafika

    17 czerwca w przestrzeń kosmiczną została wyemitowana wiadomość dla rozumnych cywilizacji pozaziemskich. Za 18 lat dotrze do celu, czyli do systemu gwiezdnego Gliese 526, który zawiera egzoplanety, na których mogło rozwinąć się życie. Czy powinniśmy czekać na odpowiedź?[...]

    "Samotny sygnał", będący aktywną formą SETI, został zainicjowany za pomocą anteny radiowej Jamesburg Earth Station w kalifornijskiej Cachagui. Była to pierwsza w historii próba skontaktowania się ludzkości z pozaziemską inteligencją.

    Oddalony o 17,6 lat świetlnych od Ziemi układ Gliese 526 ma być celem komunikatów o zróżnicowanej treści, w tym nadawanej regularnie "wiadomości powitalnej", stworzonej przez astronoma Michaela Buscha. Zawiera ona pozycję Ziemi w Układzie Słonecznym, tabelę pierwiastków okresowych oraz definicję atomu wodoru.[...]

    Treść komunikatów jest przedstawiona za pomocą najbardziej zaawansowanego kodu binarnego, jakim obecnie posługuje się ludzkość. Jeżeli Obcym uda się ją odczytać, nastąpi przekierowanie do pasma równoległego w sygnale, zawierającego wiadomości od Ziemian. Cywilizacje pozaziemskie wyposażone w radioteleskopy - takie jak choćby kalifornijska Sieć Allena - bez problemu odczytają nasze komunikaty.[...]

    Wysyłając teraz wiadomości do pozaziemskich cywilizacji, możemy sprowadzić zagładę na naszych potomków" - stwierdził David Brin, astrofizyk NASA.

    Agresywnie nastawionych pozaziemskich cywilizacji boi się również najsłynniejszy astrofizyk na świecie, Stephen Hawking. Czy "Samotny sygnał" może faktycznie sprowadzić na Ziemię obce cywilizacje pokroju rasy Klingonów, znanej z serii "Star Trek", przekonamy się najwcześniej za 18 lat.

    Match
    Participant
    #113165

    Niestety, znacznie dalej w przestrzeni są transmisje przemówień Hitlera. We're doomed. :borg:

    LIBERTO
    Participant
    #113166

    ee tam. widząc "potęgę" ziemskich armii sprzed dziesięcioleci obcy na pewno by spękali, w dodatku gdyby doliczyli te lata rozwoju w dziedzinie zagałdy 😉 albo, co pewniejsze, by stwierdzili "nie to jakieś wariaty- już na pewno sami się wysadzili na tej swojej kupie gruzu" ;-PPP

    Romek 63
    Participant
    #113495

    A co o tym myśleć ? :ufp2: 😎 Ale co by to nie było to teraz i my mamy tę atrakcję turystyczną ;P

    Romek 63
    Participant
    #116533

    Dziwny, sferyczy obiekt na Itokawie

    http://www.geekweek.pl/aktualnosci/18789/d...ekt-na-itokawie

    Naukowców dziwi także fakt, że Itokawa nie jest posiekana kraterami, a jej boki są bardzo zaokrąglone. Najnowsze zdjęcie wprawiło w jeszcze większe zakłopotanie astronomów, gdyż jest na nim widoczny dziwny, sferyczny obiekt (średnica około 40 metrów), z którego wychodzą jakieś tunele.

    Na wcześniejszych fotografiach Itokawy obiekt ten nie był widoczny. Co to może być? Niestety, nie wiadomo, jednak entuzjaści tego typu zagadek uważają, że może być to jakiś rodzaj kopalni.

    Dołączona grafika

    Obca cywilizacja ? 🙄

    Galactica
    Participant
    #116538

    Obca cywilizacja ? 🙄

    Zielone ludziki te same co na Krymie.

    Romek 63
    Participant
    #116713

    UFO na oficjalnych zdjęciach z orbity

    http://www.geekweek.pl/aktualnosci/18932/u...eciach-z-orbity

    Może na któreś ze zdjęć lub filmików załapali się Kosmici 🙄

    Galactica
    Participant
    #116716

    W sumie ciekawe czy ktoś w to wierzy.Zastanawia mnie czy jeżeli kosmici pojawiliby się na żywo i zostali pokazani w telewizji to ile osób uznaloby to za jakieś coś 🙂 czyli nie uwierzylo.

Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 221 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram