Forum Fantastyka Star Wars Nowy wspaniały trailer SWTOR !

This topic contains 4 replies, has 4 voices, and was last updated by  Dalek 9 years ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author

Kell Aset
    Participant

http://www.swtor.com/media/trailers/hope-cinematic-trailer

Prawie chciałbym dołączyć do Republiki hehe 🙂

Krusty
    Participant

O proszę zatrzymywanie mocą miecza i Kamehameha by Jedi... oj SW co raz bardziej głupieje.

Kell Aset
    Participant

Eee tam gadasz, to zaledwie "force push" w mocniejszym wydaniu.

Elvenking
    Participant

Dlaczego ci żołnierze wyglądają jak klony, choć z tego co pamiętam ta gra jest jedynie 300 lat po KotORach, czyli i tak kilka tysięcy lat przed filmami? I te niby-Droideki u Sithów, śmierdzi to trochę. Grafika przepiękna, ale niestety nijak się to ma do poprzednich dwóch gier z czasów Starej Republiki, które są w czołówce moich ulubionych gier wszech czasów. Kiedy krążyły informacje o trójce miałem nadzieję że będzie kontynuacją, będziemy grać jako Exile, albo np. jako uczeń Revana, bądź też w ogóle coś związanego z powrotem Lorda, wszystko w klimacie zagadki, starożytnych historii itd, a tu całkowicie się zawiodłem. No i MMO, czyli w ogóle jak dla mnie odpada bo płacić co miesiąc za możliwość grania to jak dla mnie poroniony pomysł.

Dalek
    Participant

Nie wygląda tak głupio jak force unleashed, a to już postęp ;).Pograłbym (nawet miałbym z kim), ale na netowe gierki miałbym trochę czasu tylko w weekendy, a płacić za cały miesiąc przy 5 dniach grania nie zamierzam 😉

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram