Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Nowy wróg w SGA

Nowy wróg w SGA

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #4045

  Jak się okazuje, ekipa z dobrze nam znanej Atlantydy ma dostać nowego przeciwnika, jak to zwykle bywa, groźniejszego od poprzednich. UWAGA: SPOILERY

  [more]Jak dotąd, niewiele wiadomo na temat nowego gatunku mającego ukazać się w kolejnych odcinkach Atlantis, poczynając od First Contact który zostanie wyemitowany 26 września. Wszystko jednak wskazuje, że owy gatunek jest mocno zakorzeniony w mitologię świata Stargate. Według doniesień SCI FI, doktorzy McKay i Jackson mają odnaleźć na Atlantydzie zamaskowane laboratorium i przez przypadek wysłać sygnał do odległej planety. Oczywiście, zaowocować ma to wizytą obcych.

  Czy nowy wróg zostanie wysunięty na pierwszy plan? Jak dotąd nie wiadomo. Pewne jest jednak, że będzie on główną atrakcją dwóch kolejnych epizodów. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć obcych:

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Informacja zaczerpnięta z serwisu GateWorld.[/more]

  zdarom
  Participant
  #62662

  Troszkę w stylu Breen (chyba dobrze napisałem) ze Star Treka.

  Zarathos
  Participant
  #62665

  Jak zwykle super groźny wróg, który do tej pory eliminował kogo popadnie (jak Wraith czy Replikatory), łącznie z najstarszymi i najpotężniejszymi cywilizacjami kosmosu, polegnie w starciu z bohaterskimi ludźmi.Żenada.

  zdarom
  Participant
  #62671

  No przecież nie uśmiercą ludzkości w serialu o ludziach podróżujących przy użyciu jakichś dziwnych okręgów. 🙄

  cinus
  Participant
  #62683

  no cóż, goa'uldom udało się to dwukrotnie 🙂

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram